Які варіанти пирога стіни каркасного будинку?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Casio, 4 чер 2014.

  1. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Здраствуйте, шановні форумчани. В мене, у зв'язку із впевнено наступаючим майбутнім будівництвом каркасника, виникло питання: який саме пиріг стіни зробити? Відразу хочу зазначити, що СІП-панелі не розглядаю. Чому? Бо не хочу. ОСОБЛИВО МЕНЕ ЦІКАВИТЬ НАКОПИЧЕННЯ ТА ВІДВЕДЕННЯ ВОЛОГИ ІЗ СТІН.
    Отже, згідно, профільних тем та просто з мережі:
    1. Дерев'яний каркас з утеплювачем, з середини - гіпсокартон, ззовні - ОСБ, а по ній - щось декоративне.
    2.Дерев'яний каркас з утеплювачем, з середини - гіпсокартон, ззовні - фальшбрус.
    Перший варіант мене турбує тим, що ОСБ має погане паропроникнення, а по технології паропроникнення повинно збільшуватися назовні. Другий варіант, особливо зроблений по технології вент.фасад, буде добре відводити вологу, але, враховуючи способи кріплення фальшбруса, ніякого конструктивного навантаження та збільшення жорсткості конструкції, як у випадку з ОСБ в першому варіанті, він (фальшбрус) не несе, тобто в другому варіанті, я так зрозумів, ОСБ доведеться клепати з середини.
    Паро-, вітро та гідроізоляція - будуть також, зараз вникаю в їх суть
    Порадьте, будь-ласка, інші варіанти, або покритикуйте мої.
    З повагою.
     
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    Рамный деревянный каркас здания - конструктивная схема.

    плоский асбошифер
    минвата в дерев каркасе
    плоский асбошифер
    это самонесущие Стеновые панели по дерев колоннам с шагом 1250мм.

    фермы дерев из т=25мм спареной доски пролётом 12м, шаг 1250мм
    фундамент - монолитный жбк, ленточный, глубина заложения 800мм. Армирование - арматура 8-10мм
    полы - бетон до 200мм по песчаной подушке в 500мм, крашены ПФ-266
    окна дерев с однокамерным стеклопакетом, двери дерев и металлические.
    Внутренние стены и перегородки - кирпичные, можно и другие.
    Внутренняя и внешняя отделка по вкусу.
    кровля - асбошифер с уклоном 14% по дерев обрешетке 50х80мм (н=80мм)
    Пример - "Немецкий" городок между зоопарком и приборостроительным, за АЗС "Вог".
    здания эксплуатируются с 70х годов прошлого века.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    з асбестоцементних листів побудована вся одноповерхова америка , так будувалось поки не признали асбест шкідливим, тепер перейшли на магнезитові плити, того найбільше виробляє мабуть китай , але тепер навіть то для українців є в основному задорого.
    --- добавлено: 6 июн 2014 в 23:47 ---
    не розумію чим вам не підходить осб все одно гіпсокартон передбачає пароізоляцію,ГОЛОВНЕ НЕ ЕКОНОМИТИ З МІНВАТОЮ ДАТИ НЕ МЕНШЕ 20см. ,а якщо до того додасте рекуперацію то можу тільки привітати нарешті збудуєте щось гідне уваги.Знизу і зверху бажано утеплення подвоїти по вдношенню до стін.Ну і вікна мінімум триплекс, а якщо зможете то щось з виробів фірми IZOLACNI SKLA.
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2014
  4. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Не забывайте, что перед гипсокартоном идет пароизоляция (пленка), и влаги в стене не будет. А ОСБ крепится с минимальными, но они есть, зазорами между листами. И эти зазоры + вентфасад будут всю влагу от дерева и любую другую выводить наружу.
     
  5. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Утеплення буде по ДНБ. Рекуперація - в обов'язковому порядку. Вагаюсь лише чи з обох боків каркасу бити ОСБ.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    промисловий гіпсокартон йде в два шари.в супрмакети шар осб шар гісокартон.в житло шар гісокартон шар сітька наклей для плиток шар вапняний штук.то стндартні техрішення.
     
  7. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    Где Вы такое прочитали? Если что, я там был, из чего построено знаю :)

    Casio, первый вариант стандартный для США/Канады (не забудьте только про ПИ). Со вторым вариантом могут быть нюансы с "выпиранием" утеплителя в вентзазор (надеюсь понятно выразился), кроме того он менее технологичный. Хотя он более правильный в плане отвода влаги. Можете еще рассмотреть вариант когда ОСБ внутри (для жесткости), а снаружи обшивка из МДВП плит.

    В принципе можно поставить укосины вместо ОСП, но лично мне этот вариант не очень нравится...

    У себя сделал по первому варианту - так сказать классический вариант принятый за океаном.
     
  8. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Що мається наувазі
     
  9. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    ПароИзоляция
     
  10. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    У варіанті, де ОСБ знаходиться ззовні, мене турбує те, що пара не пройде через ОСБ на вулицю.
     

Поділитися цією сторінкою