Вартість фундамента для огорожі - мене дурять?

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем lars_145, 16 тра 2014.

  1. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Доброго дня.
    Є задача залити фундамент для паркана.
    Паркан планується з профнастила.
    Довжина паркана біля 125 метрів.
    На місці був майстер і заявив 130 грн. за м.п. за роботу.
    З його слів робота включає копання траншеї, виставлення опалубки, залиття бетону зняття опалубки.

    Звоню до іншої людини - ця людина називає мені цифру 50-60 грн за м.п. в залежності від складності.
    O=-

    125 * 130 = 16250
    125 * 60 = 6500

    Або я щось не розумію, або мене розводять?
     
    Останнє редагування: 16 тра 2014
  2. Vintt

    Vintt Інженер

    Повідомлення:
    868
    Симпатії:
    1.489
    скорее всего во втором варианте мастер планирует монтаж без фундамента.
     
  3. spacemen89

    spacemen89 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Я бы вам порекомендовал сделать паркан из свай, тут вы с экономите и деньги и время.
     
    Останнє редагування модератором: 26 тра 2014
  4. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Та ні.
    Розмова йшла тільки за фундамент без монтажа самого профнастила. Вчора спілкувався ще з одною командою 40 грн за 1 п.м.
    А взагалі
    http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=41390
    Цитую
    "
    Устройство забора.
    Забор из профнастила.
    Фундамент 50м (длина)х 40см+20см (высота)х 20см (ширина).
    Монтаж профнастила 50м - 4м (ворота) - 1м (калитка) = 45м х 2м (высота)= 90м2

    Итого:
    Земляные работы - 14м3 х 40 = 560грн
    Устройство фундамента - (устройство опалубки, армирование, бетонирование, демонтаж опалубки) - 6м3 х 350 = 2100 грн. (со своей опалубкой - 450).
    Обратная засыпка грунта - 6м3 х 30 = 180 грн.
    "
    Судячи з цього 560+2100+180 = 2840 за 50 м 2840 / 50 = 56,8 грн. +- за метр.
    Правда це 2010 рік, але й Київська область - думаю там вартість робіт не сама нижча на Україні.
    Ну нехай бакс по 12, 56,8 * 1,5 (12/8) = 85. Ну але не 130 !!!
    --- добавлено: 20 май 2014 в 13:59 ---
    Дякую за пораду, але суть не економному варіанті.
    Мені саме потрібно щоб був фундамент.
     
    Останнє редагування модератором: 28 тра 2014
  5. Vintt

    Vintt Інженер

    Повідомлення:
    868
    Симпатії:
    1.489
    киевская область не о чем не говорит. Бывает что в Киеве намного дешевле работы стоят чем по Украине. Так как много, очень много разных бригад приезжают на заработки, и сильно сбивают расценки. Конкуренция в Киеве самая большая. Колебание цен на одну и туже работу могут разнится в разы
     
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    как не странно но расценки никто к баксу не привязывает.Рост есть но не такими темпами
     
  7. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Сейчас такое время, что многие люди сидят без работы и тут стоит выбор: либо заработать хоть какие то деньги, либо дуть щеки и держать цену.... но можно в обще остаться с носом.
     
  8. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    ну ок.
    на вашу думку яка більш-менш збалансована вартість таких робіт?
    Щодо курса бакса то це так мої фантазії.
    А щодо вартості робіт то orwe каже логічно - при такій ситуації в державі, думаю не самий кращий час вийожуватись.
    В мене задача не те що скористатись ситуцією і якомога менше заплатити людям за роботу, я готовий заплатити адекватну нормальну ціну і щоб я був довольний і щоб майстри були не в обіді.


    ПС.
    Якщо відверто, то чувак за 130 грн. п.м. мені зразу не сподобався:
    1. Зразу запропонував мені поштукатурити гараж(?!).
    2. Щось він бродив-бродив навколо і нікого конкретного не казав. В мене склалося враження, що він хотів від мене почути "я згоден - поїхали", а потім заявити про додаткову оплату за якусь роботу про яку я не знав, але її треба було зробити для виконання основної і відповідно потім мене нагнути "а ти чого не питав". Я вже таку шнягу мав і того ставлюся до таких людей з осторогою, які мені не пояснюють всі етапи роботи з вказанням хто це робить і за які гроші.
    3. Він сказав, що для профнастила ширина фундамента 25 см, а під стовби з декоративної цегли 38 см. На моє питання яка різниця у вартості робіт по створенню фундаменту, подивився на мене як на індєйца.
    По ідеї різниця 0,5 м (висота+глибина +-) х 125 м (довжина) х 0.13м (різниця 38-25) = 8 кубів. Це ж бабло.

    Може я кочу бочку на людину , а може я чогось не розумію.
     
    Останнє редагування: 21 тра 2014
  9. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    60грн це дуже мало, як на мене. Наприклад приїзжають 3 простих роботяг. Вони хочуть заробити хоча б по 150грн за день. Ну і бензин треба повернути щоб приїхати. Ну нехай ще 100грн. Разом 550грн, ну майже 600. Тобто їм треба викопати рів 10м довжиною, 80 см глибиною, повязати арматуру, поставити опалубку, залити бетон, розібрати опалубку, прибратися. По моєму вони вкакаються, а навіть якщо не вкакаються зароблять по 150грн, як заробляє в середньому підсобник на будові.
    Ну і для порівняння наприклад встановити відлив беруть 30грн за мп, водосточна труба теж 30грн за мп. Штукатурка відкосів близько 40грн за мп. А тут роботи не порівняти.
    Хоча можливо інша справа коли приїдуть роботяги, коловоротом насверлять отворів і залиють тільки стовпчики, без стрічкового фундаменту. Так можна і 100метрів паркана залити. Тоді ціна норм. :) До речі непоганий варіант. Навіщо вам траншея?
     
    Egud подобається це.
  10. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Щодо вкакатись - то хз. Коли в мене під гараж заливали фундамент ( гараж 13 на 4 + 2 перегородки) , ця команда з 3-х чоловік (я 4-ий але з мене толку мало - я тільки набирав воду і підносив мішки з цементом до бетономішалки ) залила цю справу з 8-00 по 13-00, правда все було викопано і виставлена опалубка.
    Тобто по факту вони залили 13 *2 + 2*4 + 2*4 = 26+8+8 = 42 м.п.

    Для чого мені траншея і відповідно фундамент?
    1. В мене є цуцик, який риє яму під сіткою, стрічковий фундамент не подужає.
    2. Естетичний вигляд.
    3. Чесно не дуже уявляю без фундамента паркан, він торкається землі? Якщо так, то думаю, що він скисне за 1-2 роки. Ви маєте на увазі ось це? http://kupizabor.com.ua/zabor-iz-profnastila-bez-fundamenta-vyisota-2-metra/
    5. Є задумка в майбутньому поетапно знімати профнастил і робити стовпчики з секціями між ними.
    6. Я так хочу :) .

    П.С.
    Рів 80 см ?
    Це під паркан?
     
    Останнє редагування: 21 тра 2014

Поділитися цією сторінкою