Проблема з опаленням - не прогрівається остання секція

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Lerk@, 15 тра 2014.

  1. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    є така тенденція на останньому радіаторі майстри путають подачу зі звороткою. пастмаси нанюхаєшся і починає просинатись в тобі янукович
     
    Энки подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    є щось в тому висновку. Запаював один стик поліпропілену 15. Враження було не з приємних.
    Якщо уявити, що потрібно паяти 20-30 стиків, тут точно очманіти можна.. Труба не гнеться, на кожну зміну напрямку потрібно мінімум дві пайки.. Жахливо..
     
    Uh0 подобається це.
  3. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    в кожного своя робота. а 9 поверховий будинок паяти 8 під'їздів по 4 квартири на поверсі.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    це свідоме каліцтво.
    Я відмовився від роботи з поліпропіленом саме через цю пайку. Мало з того, що сама пайка потребує майстерності і великої уваги, так її ще і багато, і вона шкідлива для здоров'я. Перейшов на пресфітинги і поліетиленовий металопластик - задоволення, а не робота.:)
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Нормальный паяльник, с хорошей регулировкой температуры, с целым качественным тефлоном на насадках.. не дымит. Если дым не вдыхать, то никакого вреда здоровью. А запах вреда здоровью не наносит, это просто запах.
    При соблюдении ТБ, технологии, с хорошим инструментом... от пайки пропилена вреда здоровью не больше, чем от пресса для металлопласта.
    паяльник.jpg
     
  6. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    ну і + інструмента на пайку - шо можна руки погріти. а на рахунок хорошого апарату, то тут як то говориться "труси не труси..."
    --- добавлено: 23 июн 2014 в 21:13 ---
    хоч я руками і ногами за, але не кожен замовник таке собі дозволить, особливо забудовники.
     
    Останнє редагування модератором: 1 лип 2014
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Это идиома, или метафора? :)
    Нихтфирштейн.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та з цього пропілену цілий букет смороду, і далеко не безвинного.
    А цей паяльничок для чого? треба два, і він чомусь без тефлону, чи то тефлон такий жовтий?
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    То что-то у Вас было не так.
    Пока паяешь, запах чуть слышно. Выйдешь-зайдёшь в помещение, где паяешь, запах слышно чуть сильнее, в первые моменты, но не смердит, от курева резче запах. Если дымит и смердит паяльник, значит или температура ну очень высокая, а это брак пайки; или тефлон на насадке повреждён, пластик прилипает и горит, - пора менять насадку.

    Для ППР. с электронной регулировкой температуры, и звуковым "таймером" "метрономом" - легонько пищит через заданный интервал времени. На него надеваются насадки от 16 до 75 мм. При его мощности, кстати, в 600Вт 75й диаметр паяется успешно. Только 63я и 75я насадки в чемодан набора не входят, надо покупать отдельно.
    small-57333852124c944d6ce255e0637a24a2.jpg
     
    Voyutichi подобається це.
  10. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    скоріше сарказм повсякденності.
    Думаю тема може бути закрита.
     

Поділитися цією сторінкою