АкваТерм 2014

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Voyutichi, 13 тра 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    там вже третя генерація менеджерів за три роки міняється..

    були на нашому стенді?:)
    пс. Спеціально не мив добре рук, щоб "бути з народом", одна пані таки "фиркнула" і потягнула свого напарника від стенду, нашвидкоруч забравши друковану продукцію..:)
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Да.
    Бочки обшивать кожзамом это оригинально. А это ваше ноухау, или кто-то ещё так делает?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та майже всі так роблять, дуже практично - витримує варварське відношення перевізників:)
    Які питання ви задавали на стенді? Як вам теплобмінники?
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Почти не задавал.

    Из нерж гофры? Я думаю, что, как для выставки, то не очень блыскучи. Вы хотели показать место сварки трубок к фланцу, я понимаю, сделать это не просто, и у вас хорошо получилось, но швы, на выставке, считаю, нужно прятать, побежалости сошлифовывать, всё полировать, красить глянцем с высоким блеском.... Такой марафет, который никому не нужен, в рабочем изделии, на выставке имеет большое значение.
    Стенд ваш, думаю, неправильный - должно быть издалека видно и однозначно понятно, кто вы, чем занимаетесь, оформление экспозиции должно быть ярким, запоминающимся. Я, чтоб найти ваше название, обошёл два раза по кругу палатку, - всё заставлено соседями, и спереди название закрыто.
    На выставку, думаю, можно было бы и кожаных чехлов на бочки сшить, как премиум опцию - люди любят себя, и любят, когда им помогают себя любить.
    Я лично уверен, что к выставкам нужно готовиться, и проводить их, как свадьбу принца и девственницы. Выставка - большая возможность, и не использовать её полностью на всю, считаю .... легкомысленно.
    Но это я так думаю.
     
    Voyutichi подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я також дотримуюсь (навіть агресивнішої) такої думки..
    --- добавлено: 17 май 2014 в 14:25 ---
    думав над тим, але домігся лише хімічної чистки, решта - було відкинуто за аргументом, що "блиск" привабить неспеціалістів, а ті, кому необхідний виріб - відчують надлишкове бажання сподобатись, що не додасть довіри в загальному.
     
    Останнє редагування модератором: 25 тра 2014
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Видел по телику, в ваннах ультразвуком чистят железяки.

    Считаю, зря Вы так думаете. Если будет на выбор две вещи, одинаково удовлетворяющие потребность, и специалист, и неспециалист купит блестящую у классного парня. Люди себя любят. Демонстрация желания понравится теребит человеку значимость . Стимулирует принятие решения, стимулирует к действию. Каждый хочет много значить - быть деятельным, решительным, продуктивным, чётким, дерзким..
    А доверие, это такое.. Есть много примеров, когда сомневаются в абсолютно честных, и верят безоговорочно жуликам. Рацио - сонливая штука.
     
    Voyutichi подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    в абразивному наповненні (пісок). Це не підходить, оскільки недоступно і ризиковано (труба 0,3 мм). Я набовтав якогось розчину з кислот (не все так просто) і гальванічно зняв всі оксиди після зварки. Минулого року були питання, як ми навчилися так чисто паяти і чи не полірували спеціально? Того року я взяв зразок (малий теплообмінник) просто з виробництва, без підготовки, щоб показати як воно наживо виглядає..

    Щодо маркетингу - згідний і все роблю для цього. Результат ви бачили, не густо.Але могло би бути слабше.

    до речі, про блиск - дуже приваблював жінок, залітали, як метелики на світло..:) Одна пані так і сказала: "Що це таке? Я люблю все блискуче!.. " :)
     
    Останнє редагування: 17 тра 2014
    Andrii_M та Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою