Своїми руками Піч з вбудованим котлом та автоматикою на піддувало - можливо?

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем AlexVin, 7 тра 2014.

  1. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Чесно кажучи, не бачу проблеми:
    повітряний потік та водяний не дотикаються, крім того спереду найгарячіші теплові маси та й полумя, жар, звідси й відбирається найгарячіша вода, далі гази не такі вже й гарячі - вони будуть підігрівати холоднішу воду, яка рухається до передньої (гарячої ) частини. Головне, щоб забір води був зверху, а подача холодної - знизу, а все інше не має суттєвого впливу. ІМХО
    От з площою котла - я промахнувся, хоч бери знімай варочну плиту, і доварюй труби.
     
  2. RomanR

    RomanR Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Львів
    А не думали просто доварити на стінки котла зі сторони полумя кутники (як ребра) для збільшення площі контакту полумя з поверхнею котла? Все ж простіше доварити кутник ніж труби, та й дрова при горінні не будуть дотикатись до поверхні котла.
     
  3. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    дякую за пораду! подумаю над ідеєю. Наразі, терміново потрібно обвязати котла, пробую зробити термокомпенсаційну ємність, тому поки не до вдосконалення котла
     
  4. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Пробачте, що реанімую тему, довелося серед зими розбирати топку та доварювати труби в котел, щоб збільшити ККД, але після цього зустрівся з другою проблемою - не встиг встановити і налаштувати автоматику на піддувало (регулятор тяги), як потік шов нержавіючого димаря??? Продавці кажуть що нічого не можуть вдіяти - шов складний тому вариться точково (шов на трійнику 45 градусів), а те що він у мене потік - це через те що може я щось не так склав. Як я розумію, раніше у мене димар мав температуру 60-80 градусів тому конденсату було менше і він висихав, а тепер труба має 30-40 градусів тому так багато конденсату, але ж димар має бути на те якось розрахований, чи я щось не розумію. Продавець порадив промастити шов герметиком. Товариш пропонує пролудити ортофосфорною кислотою і пропаяти оловяноцинковим припоєм.
    Хто, що з цього приводу думає, чи знає?
     
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Ніяка пайка і герметик Вам не допоможуть, тим більше це небезпечно угар від димових газів і пожежоопасно.
    Потрібно буде знімати димову трубу (тройнік ) і заварювати тільки аргоном, з нержавіючою проволокою ER 308 L . ( щоб шов не ржавів ).
    Проволоку можна купити поштучно в магазині ,,СВ-Технологія,, м. Вінниця , вул. Лебединського 15 .
    Заварити аргоном договоритись на 45-заводі м. Вінниця.
     
  6. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Зазвичай це повязано з конвективними потоками (вертикальним рухом води та газів) і зручністю розміщення патрубків.
    --- добавлено: 25 фев 2015 в 09:40 ---
    Брехуни ті продавани. Шов тріскає виключно через низьку якість шва чи сталі.

    Задом на перед? Чи поперек? З мого досвіду це звичайна недобросовісність. Я перезбирував димарі і нічого подібного не ставалось. Навіть одного разу у нас на виробництві, а той димар бачив життя.
     
    Останнє редагування модератором: 5 бер 2015

Поділитися цією сторінкою