Своїми руками Піч з вбудованим котлом та автоматикою на піддувало - можливо?

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем AlexVin, 7 тра 2014.

  1. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    "Чистый" газогенераторный котел в кирпиче малореально,скорее печь с топкой шахтного типа с теплообменником и дожигом пиролизных газов.Планирую строить нечто подобное у себя в этом году.http://www.forumhouse.ru/threads/172446/page-16#post-7294662
     
    AlexVin та Валерон К подобається це.
  2. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Про це я і мав на увазі.Було б не погано якби Ви описали свою думку на рахунок Вашої ідеї.Аналогічно робитиму поки що в залізі до котла КСТ-16

    Якщо робитиму піролізну пічь то тільки з нижнім поперечним горінням.На мою думку це самий оптимальний варіант на даний момент
     
    AlexVin та Дмитрий ДАР подобається це.
  3. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Дякую усім за увагу до моєї теми!
    Конструкцію піддувальної дверки так і не знайшов
    так, саме внутрішні розміри, але наступний канал буде звужуватись до ширини 36 см (в 2 цеглини)
    Я теж мрію про піролізну, але нема відповідної конструкції, а самому щось придумати - досвіду "0"

    То все-ж таки, на скільки зсувати котла в топку? Чи відважитись на те, щоб думати над піролізом?
     
    Останнє редагування: 22 тра 2014
  4. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Можна і самому зробити

    Грубка буде в 1/2 цегли.Тут я відмовляюся від коментарієв,тому що роблю в 1/4 цегли.

    Якщо не маєте досвіду в пічній справі,то не варто випробувати власні сили.Запитуйте-допоможемо.

    Я ставлю на рівні колосників,та 1/2 цегли від топочних дверок.Це стосується традиційного горіння.
     
    Дмитрий ДАР та AlexVin подобається це.
  5. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Валерон К,
    Дякую за відповідь!
    В принципі я й хочу її зробити, але не знаю конструкції - бачив лише зовні, якби якісь креслення, чи фото з декількох сторін.

    Я планував в 1/2 цеглини лише топку та хвундамент, а далі все - цеглина "на ребро" (1/4), просто перший канал мусить бути ширшим, так як лише котел має ширину 42 см

    Ось і запитую: чи можливо мені з моїм котлом побудувати піч з піролізом, приблизних розмірів 1.2м Х 0.6м Х 2м (д.ш.в.)? Що вона буде собою являти? Хочаб приблизну схему
     
  6. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Ще одне запитання: якщо я зміщу котла на 1/2 цеглини в середину, то де в мене мають бути колосніки?
     
  7. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Подивіться тут мої роботи,можливо щось зацікавить https://krainamaystriv.com/threads/18855/page-21#post-324084. А також порядовка грубки https://krainamaystriv.com/threads/18855/page-23#post-324965

    Ось тут нічим не зможу допомогти,поки що сам вивчаю.На дану тему є відео


    За топочними дверками.
     
    Liana, Дмитрий ДАР та AlexVin подобається це.
  8. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Гадаю що AlexVin, не проти буде якщо будемо розвивати тему в сторону піролізників (газогенераторних печей).
    Надибав в просторах інету ось такий цікавий котел в цегляному варіанті

    По відео я так розумію що це і є піролізний котел з автоматикою.Не думав що вже почали копіювати піролізні котли в цегляному варіанті і принцип роботи той же.Самого зацікавила така ідея.Хто що думає на рахунок цього?
     
    Staratel, Andrii_M та Дмитрий ДАР подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Любое устройство, где произведённый горючий газ сжигается не сразу же после производства, или не в момент производства, а куда-то транспортируется, является взрывоопасным. Что-то может (и вероятность очень высока) пойти не так.
    Сталь упругая, эластичная, а кирпич жёсткий, хрупкий. И стальной котёл от хлопка "сыграет" надуется-сдуеться, и истопник получит дверкой по пальцам, то кирпичный котёл может зарядить кирпичом в лоб. Если при серьёзном взрыве стального котла, сила взрыва пойдёт на разрыв котла в "цветочек" с малым количеством больших осколков (кроме того, можно "запрограммировать" управляемое разрушение и направление разлёта швами и "слабыми" местами), то кирпичный котёл разлетится на тысячу осколков поменьше во все стороны.
    Кирпичный пиролизный котёл - хорошая осколочная бомба.
     
  10. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    В принципі я здогадувався в "хрупкості" цегляних піролізних котлів.Про небезпеку піролізних котлів знаю.Був випадок коли в товариша рвонув піролізник,що там пішло не так,не знаю.Поставщик всю вину поклав на користувача,за не правильну експлуатацію котла,тобто від гарантійних зобовязань відмовився.З часом виявилося,що вина у автоматиці,яка дала збій.Результат вибуху-впала одна стіна,повилітали вікна та двері,а котел в "розочку".
    Тому дякую за застереження,будемо дивитися в іншому напрямку,маю на увазі цегляні печі.
     
    Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою