Своїми руками Піч з вбудованим котлом та автоматикою на піддувало - можливо?

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем AlexVin, 7 тра 2014.

  1. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Ого.Нормально "відвалили".За таку суму можна б/у твердопаливного котла знайти,та ще й в доброму
    стані.
    Ставте на рівні топки.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  2. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Так, вже вкотре переконуюсь, що зі своїми діла краще не мати, я, щоб було дешевше, сам предбав матеріал, порізав у розмір, погнув, залишилось лише зварити, відніс знайомому зварювальнику, - він 5 місяців варив, а вкінці запросив 700 гривень за роботу (це десь за 6 м шва). Сусід у сторонніх людей за 700 готового котла взяв, правда трошки меньшого, і вже цілу зиму грівся, на відміну від мене.
     
    Валерон К та Дмитрий ДАР подобається це.
  3. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Ваш котел приподнять(4-5 см над колосниками) и глубже чем у меня на фото в топку.
     
    AlexVin подобається це.
  4. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    на сколько примерно глубже?
    И еще вопрос: у вас на фото котел (печка) строится в металлическом каркасе - в чем преимущество?
     
  5. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Те що глибше ставити згідний,а піднімати навіщо? Хочу почути Вашу думку.
     
  6. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Зависит от обшей глубины топки того как расположен вход в грубу.

    Долговечность и удобство в ремонте.

    Сплошные боковые поверхности теплообменника переохлаждают зону горения(если топить углем-он будет периодически затухать),а так на колоснике будет зона повышенной температуры ,трубные теплообменники менее переохлаждают зону горения т.к. кирпич в стенках топки за трубами накаляется и служит своеобразным катализатором горения.
     
    Валерон К та AlexVin подобається це.
  7. AlexVin

    AlexVin Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина, Винница
    Длина котла 81 см, за ним пространство примерно в 10 см и вверх идет первый вертикальный канал грубы (15х42см). ?

    я знаю что за счет разности коэффициентов теплового расширения метала и кирпича - образуются трещины?
     
  8. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    В данном случае каркас не дает образовываться трещинам в кирпиче и швах (сдерживает).
    На счет металла внутри https://krainamaystriv.com/threads/18855/page-24#post-325566
     
    Валерон К подобається це.
  9. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Це внутрішні розміри каналів?
     
  10. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    На рахунок того чи вище ставити котел, чи на рівні топки то тут дуже багато спірних моментів.Для прикладу візьмемо топіння вугіллям.На початку зона горіння вугілля буде на рівні колосників,але коли топиться довготривало то зона буде постійно переміщатися вгору де ми матимемо холодні стінки теплообмінника.Тому піднімання котла має короткотерміновий ефект.Топіння дровами-результати кращі,але в процесі тління не прогрівається теплообмінник.Тому я завжди ставлю котел, чи то трубний чи то "дипломат",на рівні колосників.

    Порівняно з "дипломатом" горіння краще.На даний час потрібно дивитися в сторону піролізних печей,тому що традиційне горіння це минуле.В піролізниках більше плюсів чим мінусів та й КПД набагато більше.
     
    vova19605, AlexVin та Дмитрий ДАР подобається це.

Поділитися цією сторінкою