Штукатурка газобетону нові технології

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем ох сергей, 23 кві 2014.

  1. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    доброго здоров"я всім добрим людям
    в мене така проблема : на травневі свя"та прийде майстер робити отопленя і ось що мені сьогодня сказав що місце під батерею потрібно поштукатурити (всі труби хочу ховати в стіни і підлогу то будинок з газобетону AEROC ще не штукатурив :(ДОПОМОЖІТЬ ЗАВАЛ
     
  2. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Сергій, Доброго дня! Що можу Вам сказати відносно вашої "проблеми"?! Для мене це не проблема, це нормальна робоча ситуація в будівництві. Найперше хочу сказати "два слова" за себе - пропрацював 8 років штукатуром на німецькій фірмі і вже 5-й рік працюю в нас. Закордоном на сучасних будовах, де працюють дійсно фахівці - таких проблем і вимог (сантехніків) не існує, там є порядок виконання робіт, зпочатку сантехніка, потім штукатурка. Я приїхав на Україну і зштовхнувсь з такою проблемою, як Ви.... В Німеччині це правильно, а в нас наоборот. Чому? Сантехніку так легше працювати, не треба "думати", але на них теж не треба нарікати, бо в нас так вчать і вважають правильним. Німецький сантехнік перед штукатуркою здатний розумно залишити вихід на підключення батареї і після штукатурки зробити підключення, а для нашого сантехніка - це фантастика. Но не треба ганьбити сантехніка, він так навчений... Що я Вам пораджу?! Нехай робить сантехніку, опалення. Чіпляє батареї. І нехай сам, чи штукатурна бригада, замаже (зафіксує) виходи на батареї. Після того, як висохне, через день-два зняти всі батареї і можна приступати до штукатурки. Ось, найкраще вирішення Вашої проблеми, бо в іншому випадку може бридко виглядати. З повагою, Володимир
     
    Andrii_M та Vintt подобається це.
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Не надо ля-ля. Сам всегда вешал батареи с учётом будущей штукатурки,- у меня уровень тоже есть, обвязывал, прессовал, снимал, и, после штукатурки, приходил вешать на место. И все, кого знаю, тоже так делают.

    Вы, видимо, под впечатлением. :)
     
  4. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Да) , враження були з самого початку, бо штукатурити навчився закордоном і призвичаївся до такої послідовності... А в нас так як Ви не так і багато хто робить, в основному спочатку штукатурка, а потім роблять сантехніку, просто нищать штукатурку.... ГРІХ)))))))))))))
     
  5. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    штукатурка потрібна для врегулювання зазору між стіною і батерею, але є вирішення цієї проблеми -
    штробим стіни під труби але не паяємо а труби заложуєм пінопластом і штукатурим потім навішуєм батерею спаюємо все і підключаєм батерею

    Snemeis а чим ви порадили штукатурити блок мені кажуть набриск цементним розчином 1до 6
    і звичайний вапняно цементний розчин 1до 10
     
  6. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Щоб відповісти на це питання, спочатку вам питання : потім хочете шпаклювати?

    Отправлено с моего TM-3204R через Tapatalk
     
  7. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    да але не всі кімнати (під обої я думаю не потрібно)
     
  8. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Штукатурка має властивість дихати. Якщо на цементу штукатурку нанести гіпсову шпакльовку, штукатурка втратить свої властивості, бо шпакльовка не пориста, вона не дихає. І взагалі, на цементну штукатурку, за кордоном, гіпсову шпакльовку наносити заборонено, гіпс з цементом не сумісний. Він держиться за рахунок річка, тобто прицепність. А для цього існуютть вапняні шпакльовки... А на рахунок цього розчину, що ви написали - незнаю, працюючи тільки на готових сумішах

    Отправлено с моего TM-3204R
     
  9. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    ...держиться за рахунок ПІСКА....

    Отправлено с моего TM-3204R
     
  10. ох сергей

    ох сергей Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    35
    я в цьому не дуже а коли в мене роболи ремонт в квартирі все перетягували шпаклівкою Акрил-путс і перетирали стоїть сім років і вроді нічо
     

Поділитися цією сторінкою