Своїми руками Дерев'яні сходи на косоурі: від проекту до "квітки"

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем Мамел, 19 кві 2014.

  1. Мамел

    Мамел Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    підніму іще два питання: перше - стосовно розміщення ходової лінії... мож зустріти різні варіанти. в одному місці пише, що по середині, в Косо вказується, що при наявності забіжних сходин вона зміщуєтьсяв сторону, протилежну до повороту. На ескізі гвинтових сходів вказується розташування ходової лінії між серединою і третиною ширини від сторони, протилежної радіусу. 24069158.jpg прик1.jpg
    --- добавлено: 20 апр 2014 в 15:00 ---
    друге - відносно ходової смуги, і відповідно корисної ширини... в моєму варіанті подумав, що розмістивши центральний стовп на одинаковій відстані від усіх стін, завузиться прохід, і на повороті заносити щось довге на другий поверх буде тяжко... тому відступив майже на 200мм, щоб зберегти на повороті ходову смугу шириною хочаб 500мм прик2.jpg 00385742_n10.jpg полезная-ширина-лестничного-марша.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2014
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Теоретично напевно так тільки на практиці спостерігається інше....в сходах з корисною шириною(без огорожі)900мм ходова лінія знаходиться майже посередині,трошки зміщена в сторону розвороту,зміщення ходової лінії в протиположну сторону на мій погляд некоректне,хіба що "заспокоює" при проектуванні,збільшується ширина проступі,і чим далі відсуватись тим більша ширина,но не факт що так будуть ходити.На практиці відбувається трохи інше,під час моїх спостережень людина всеж таки ходить блище до огорожі а значить ходова лінія зміщена в сторону розвороту,це як на автомобілі їхати,завжди хочеться "зрізати поворот".Тому при проектуванні забіжних сходів звертається увага на розміщення сходової лінії,35-40см від ОГОРОЖІ .Хоча то все відносно,під час будівництва майже ніхто не думає про сходи,тому проектуються потім сходи як найбільш зручні....нажаль дуже часто вони далекі від "зручних"параметрів,найчастіше це 37-40 градусів підйому,це по забіжних,але дуже часто ще хочуть площадку:-D...:Hi:.
     
  3. Мамел

    Мамел Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Особливо, коли хочуть за допомого площадки зробити сходи пологішими)))):-D:-D
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    і цікаво наблюдати за людиною коли говориш скільки висот сходин краде площадка і потім п'ять висот потрібно добавити в остальні сходиниO=-.........ну і т.д.Дивляться на тебе як на божевільного:-D.
     
  5. Мамел

    Мамел Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    ось таке, вистраждане:):), чудо в мене вийшло.... затичка вийшла в перилі (балюстраді внизу). яким би чином красиво завести поручень, і не завузити прохід? а то він потрапляє в площиу верхнього косоура. іще одне - висота косоура. Взяв 130 мм, чи достатньо буде?
     

    Вкладення:

    • ізо1.pdf
      Розмір файлу:
      222,9 КБ
      Переглядів:
      66
    • ізо2.pdf
      Розмір файлу:
      287,3 КБ
      Переглядів:
      38
    • ізо3.pdf
      Розмір файлу:
      138,8 КБ
      Переглядів:
      41
    • пр1- косоур.pdf
      Розмір файлу:
      5,2 КБ
      Переглядів:
      37
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Oх і намучались Ви...Самому деколи приходиться проектувати в Кад програмах в тому випадку коли метал або бетон,дуже довго і можна багато помилок наробити.Є така прграма StairCon,для дерева краще немає,все що Автокад декілька днів то в Старконі 2 години.....ось зробив по Вашим розмірам за пів години 771.png 772.png 773.png 774.png 775.png 776.png .але то не в тій темі.(є тема сугубо по проектуванню).Щодо Ваших сходів то мені не зрозуміло рішення вузла "підсходиник-косоур",також не подобається розміщення першої опори,не зрозуміло чого такі тонкі тетиви?..пристінові стовпи здаються затовстими....
     
    Останнє редагування: 21 кві 2014
  7. Мамел

    Мамел Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Чому не в цій темі?!!!мені їх іще робити, от зара після свят буду замовляти дерево - букові сходини і стовпи в одному місці, щити та тятиви і косури в іншому, балясини - іще в іншому....

    що саме мається на увазі, уточніть будь-ласка? зара покажу на фото , що я вимудрував))))
    --- добавлено: 21 апр 2014 в 22:36 ---
    відразу видно, чому такі тятиви....
    --- добавлено: 21 апр 2014 в 22:43 ---
    відносно стовпів - ви мабуть праві.... в мене закладені 120х120: стратегічний запас міцності!)))) 80х80 буде достатньо?...
    --- добавлено: 21 апр 2014 в 22:49 ---
    знайшов StairCon 3.4, встановив, пропатчив... вилітає(((((( повідомлення про помилку, і сиплеться....
     

    Вкладення:

    • прикл3.jpg
      прикл3.jpg
      Розмір файлу:
      38,3 КБ
      Переглядів:
      57
    Останнє редагування модератором: 29 кві 2014
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Нажаль я не знайомий з таким способом,дуже багато виникає проблем(кріплення сходини-скрізне,підгонка сходини до фальштетиви,)з підсходинником також проблеми....Чого не хочете класично зробити? сходи солонка 016.JPG

    навіть 70 на 70 вистачить

    значить "карява"прога.
     
    Останнє редагування: 22 кві 2014
  9. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Скажіть, а корректно Staircon зробив розкладку сходин на повороті? Чи ви щось корегували вручну?

    Наприклад, на таких сходах http://www.stairs.in.ua/gvuntovi/w2/?lang=uk#.U4ojLHYtAaM, коли косоури практично накладаються один на інший він як розкладе?
     
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Що Ви маєте на увазі?

    На фото вони не накладаютьсяdntknw.Або я не розумію dntknw
     

Поділитися цією сторінкою