Своїми руками Заточний станок для ножів

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Globetrotter, 19 кві 2014.

  1. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Моя саморобка не претендує на новизну, а тим більше на грандіозність, якими є роботи більшості учасників форуму. Проте, хочу поділитися можливістю зробити примітивний станочок для точіння ножів до стану, що дозволяє голити волосся на руці.
    Купити довелося набір китайських брусків ADANAI зернистістю 180, 400, 800 і 1500.
    З відрізка дошки зробив станину до якої прикрутив стійку з прута М14. З прутка 8мм зробив тримач для брусків. В пластині товщиною 3мм вифрезерував паз і вийшов тримач для леза. DSC_0091.jpg
     
    RomDzhan, bogdansv, Alexotto та 5 іншим подобається це.
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Globetrotter, а наскільки зручно точити? Можете зняти коротеньке відео?
     
    Vintt подобається це.
  3. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Точити зручно так, як на всіх точилках типу Apex. Звичайно, вільно махати по бруску зручніше, але якість... Відео знімати не маю чим, але на Ютубі море роликів, звідки і черпав інформацію. Я тільки зробив копію і продемонстрував.
     
    Andrii_M подобається це.
  4. Alexotto

    Alexotto Бригадир

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    Черкаго
    У мене, теж в планах щось подібне, тільки більш серйозне, в декількох варіаціях і для різних потреб. Для дому і для роботи, щоб іножиці і ножі для інструменту і стамеску (і т.д), можна було точити, правити.
     
  5. WladMir

    WladMir Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львів
  6. Alexotto

    Alexotto Бригадир

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    Черкаго
    А в чому складнісь точіння довгих ножів, поясніть будь ласка. Хочу врахувати ваш досвід і не наступити на китайські граблі. ;)
     
  7. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    А мене цікавить вузол на шпильці М14, там де тримач для брусків входить. Конструкція і з чого зроблений? Собі під таке діло тримаю каретку від матричного принтера, але як зробити отой поворотний вузол ніяк не придумаю
     
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    К гайке приварить перпендикулярно другую гайку, к шпильке М8 приварить шайбу - через шайбу продеть болт и закрутить его в приваренную гайку . Получается соединение такое как надо.
     
  9. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    Де дві гайки перпендикулярно зрозуміло, а от дальше ..... на можу уявити конструкцію. Якби якесь фото
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Безымянныйио.png Вот постарался , вид сверху.
     
    vjachek подобається це.

Поділитися цією сторінкою