Своїми руками Ліжко в альтанку

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем земляк, 18 кві 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    85,7%
  2. Ні

    14,3%
  1. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Доброго вечора, всім!
    Зібрався з часом, що б виставити одну з своїх робіт. Хотів було декілька, але не встигаю.
    Повного процесу, звичайно, не має, але основні моменти все таки пробував фотографувати.
    Ліжко буде невелике так місця в альтанці катастрофічно не вистарчає - 1800х600х380 (Д х Ш х В). Процес обрізки, порізки, рейсмусування опускаю як такі, що не потребують фоток. Почнемо з шипування обв’язки спинок: P2091704.JPG
    Довбаєм:
    P2091704.JPG P1291696.JPG
    Клеїмо фільонки:
    P3021064.JPG
    Фрезеруруєм фільонки:
    P3241784.JPG
    Збираєм і склеюєм спинки:
    P3241785.JPG
    Спинки сохнуть,беремся до царг. Склеюєм без викрутасів - просто на вставну рейку.
    P3221782.JPG P3211778.JPG P3211779.JPG
    Беремся за шуфляди. Після порізки в розмір, шипуєм.
    P3271788.JPG
    Вирізаєм фанерки в розмір, збираєм, клеїмо.
    P3121756.JPG
    Плавно переходим до токарки стовпчиків, оголовків, ніжок. Заготовки були зклеєні з двох дощок 40х80 раніше. Фрезеруєм канелюри:
    P3291791.JPG
    Після шліфовки спинок і царг можна приступати до повного збирання спинок. Збираєм на шканти діам. 12 мм і клей:
    P3291793.JPG P3291794.JPG P3301796.JPG
    Ще залишилось зробити карнізи. На задню стінку гнутоклеєний, на передню прямий:
    P3211772.JPG P3211773.JPG P3301795.JPG
    прямий:
    P4041808.JPG
    Тепер всі деталі покриваєм імпрегнатом (оскільки ліжко буде стояти хоч і не на вулиці, але дощиком може й закинути), збираєм все докупи вставляєм шуфляди et voila:
    P5041817.JPG P5041820.JPG
    Ну і, звичайно ж, контроль якості головним провіряльщиком. На жаль провіряльщик не вліз. Потім добавлю.

    Провіряльщика-контролера обов’язково ж треба додати, що я і роблю.
    P5041824.JPG P5041821.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 22 кві 2014
    DedushkaDiesel, Misik, beerlover87 та 11 іншим подобається це.
  2. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Зразу видно роботу справжнього майстра!
     
    varvarade подобається це.
  3. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Дякую!Але не перебільшуйте-я самоучка:-[
     
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2014
    Andrii_M подобається це.
  5. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    С точки зрения столярки-просто супер.Молодца! Но с точки дизайна:(.Такая кровать должна быть как минимум двуспальная и стоять не в альтанке. ИМХО
     
    varvarade подобається це.
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Дед Хоттабыч
    Воістино Воскрес!Бачив і думав з приводу посилання.Замовив.Про результат розповім по одержанні:Hi:

    --- добавлено: 20 апр 2014 в 15:07 ---
    В такому випадку там вже не буде відпочинку:-DВ мене там стояла отоманка-дістала.Подушку нема де притулити,тому й зробив зі спинками.А друге спальне місце також буде-відкидне ліжко.Поки що дружина любить подрімати в качелі.Дружок - і тут і там:).А двоспальне(вірніше півтора) планую зробити з балдахіном.Ще одне ,вже практично готове,на кухню (ліжко-куфер) виставлю чуть пізніше.Зараз лежу в лікарні.:(
     
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2014
    Andrii_M подобається це.
  7. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    Я про дизайн кровати. В альтанке она должна быть по-проще и не с такими высокими спинками
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Ну ні!Просто ви не знаєте моєї альтанки.Я до речі також ще не знаю до кінця;),але знаю точно ,що там має бути все гарно.В теплу пору року ми дома не сидимо-практично весь час проводимо в альтанці.Там є санвузол,телевізор.Є приміщення для душу.Правда на разі не працює-мішає сусідська яблуня.Вода не прогрівається.Треба якось інакше рішати це питання.Ідеї єХочу ще й газ завести(на разі електроплитка)
     
    varvarade та Andrii_M подобається це.
  9. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Земляк,я не перебільшую,Ви не стоїте на місці,а ідите у ногу з часом,маєте сучасні станки і елек.інструменти,інтернет освоїли,а от наприклад моєї жінки дід вашого віку,рахується в селі за майстра столяра також самоучка,але він крім дрельки і циркулярки нічого більше не придбав,навіть струбцин не має,бо шкодує грошей на інструмент і каже,що то все китайське недебре,а я вобше ніякий не майстер,то маючи зарплату у 800грн,за 2 роки вже придбав шурупокрут,шліфмашину,гравер і лобзик ну і різних там насадок на дрель.болгарку, в основному ручний інструмент.
     
    Andrii_M подобається це.
  10. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    А газ баллоном не считали-может дешевле
     

Поділитися цією сторінкою