Посоветуйте сорта винограда

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Blaur, 10 кві 2014.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    Blaur, можете добавить к вышесказаному-Тигин! Кисть сильно рыхлая о несильнопривлекательная но вкус отменный!
    Viktor111, Изабелла и Лидия-это классика.Но не все это понимают, и незнают Что лучшие вина считаются именно из них!
     
    kobz2012 подобається це.
  2. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    , да и просто поесть.
    , а полезные из "Тысячника" и "Кадарки".
     
  3. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    Бригадир, Увы не выращивал, Жаль! Но всего неперепробуешь!Поэтому будем надеятся на оценку других любителей.:sps:
     
  4. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Изабелла -вкус на любителя (я - любитель!), но по уходу за ним - точно на лодыря сорт рассчитан. Уход - отрезать чем-нибудь лишнее, когда оно мешает уже очень сильно. Точка.
     
    Тарасюк подобається це.
  5. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Кішмиш лучистий це такі невеликі грона з округлими ягодами жовтого кольору без кісточок і дуже солодкий?Питаю через те що купив 5 сортів винограду,посадив і забув де якийroflминулого року вродило те що описав,на смак дуже сподобався А можливо то був цитронний магарача...осінню тільки дізнаюсь
     
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    [​IMG]

    Лучшего чем лучистик-НЕТ!!!
    Он Розового цвета.
     
    barnych та Odissey подобається це.
  7. kostyuk

    kostyuk Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Мы себе вот такое купили. По описанию вроде ничего. Теперь будем ждать результата
     
  8. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    у зв'язку з більш високим вмістом метанолу у винах, одержуваних з даного сорту в порівнянні з винами з чистого Vitis vinifera, а також, нібито, у зв'язку з вкрай специфічним ароматом вин (у витриманих вин з даного сорту яскраво виражений аромат гнилі, у вин з витримкою до трьох років і у домашніх даний ефект не спостерігається) цей сорт, так само як і решта гібридів американського Vitis labrusca і культурного винограду (сорти типу «Лідія» тощо), заборонений до використання в комерційному виноробстві в США та країнах ЄС.

    І не має слизової кульки під шкіркою?
    Хочу собі якийсь столовий підібрати, усі що зустрічав у нашому регіоні мають слизову кульку.
     
  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    @rondlyk, Лучистик(кишмиш Лучистый) не имеет слизи под шкуркой. Это хрустящая ягода.Лучшая из к.м. Если летом будет в продаже-купите на пробу.
    Насчет запрета по Лидии-я уже писал в разделе по винограду. Да и вино я делаю каждый год, для любителей этого винограда. А это мои дети и дети моих друзей! Делаю немного, до 40ка литров. Как и любое вино, выдерживаю не менее 3х лет. И именно оно уходит в первую очередь. Потом с мускатом, ну а уже когда ничего нет-все остальное.
    И где вы взяли аромат гнили? Ума не приложу! Хотя догадуюсь-прочитали.
    К этой категории относится и сорт Изабелла. В советское время из этого винограда делали для детей и соки и безалкогольные детское "шампанское". Я и сам с удовольствием пил и детям привозил. А Изабелла самая "вонючая" У меня росла возле кухни. Каждую осень имел очень сильрый аромат, до головокружения. Посадив такой виноград возле туалета-забудете из него запах.(шутка)
    НЕТ ВРЕДНЫХ СОРТОВ ВИНОГРАДА!!!
    Есть люди с амбициями.
    --- добавлено: 6 кві 2018 у 23:28 ---
    Попробуйте Оригинал.
     
    Останнє редагування модератором: 14 кві 2018
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    @Дед Хоттабыч, Ви якось "особливо по своєму" зрозуміли мій допис.
    У мого дідуся в селі була алея з Ізабелли, дуже родючий і смачний виноград.
    Запашок дійсно був присутній. Але у попередньому дописі про "нібито душок гнилі" було вказано як про одну з причин заборони.
    Я його вживав постійно і дружина моя дуже його любить.

    Спробую пошукати, хоча навіть не уявляю де у нас можна придбати хоч якийсь більш-менш "нормальний" виноград.
    --- добавлено: 8 кві 2018 у 00:02 ---
    ???
     
    Останнє редагування модератором: 15 кві 2018

Поділитися цією сторінкою