Проектування сходів

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем woxhol, 8 кві 2014.

  1. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Там розворот і не планується, тому і між маршами тільки 40мм, щоб можна було на "повороті" поставити один якийсь стовб з прямою площиною в яку "заїдуть" 2-ві тятиви.
     

    Вкладення:

    • Project1.zip
      Розмір файлу:
      12,1 КБ
      Переглядів:
      44
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    До речі,подивіться на розміщеня сходової лінії,поставте її по середині сходів.Думаю причина тут.Але все одно сходи получаються ніякі.Як по них ходити?боком? 666.png
    --- добавлено: 1 июн 2014 в 22:55 ---
    Так дійсно,звертайте увагу на ось ці параметри 661.png і буде вам щастя 662.png
    --- добавлено: 1 июн 2014 в 23:06 ---
    Ось оптимальний варіант але перепроектуйте тип сходів як я писав вище,"с центраньним квадратним столбом"
     

    Вкладення:

    • Project1.zip
      Розмір файлу:
      12,4 КБ
      Переглядів:
      39
    Останнє редагування модератором: 9 чер 2014
  3. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Хм, справді на ходову лінію не звернув увагу. Автоматично її виставило не правильно, що дивно. Напевно в програмі закладено якась мінімальна ширина сходини відносно якої воно рахує ходову лінію.
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В програмі закладена прив'язка сходової лінії до правої або лівої тетиви,цифри збережені по замовченю згідно приблизнопоширеної ширини сходового маршу 1000мм....Я писав що програма сама по собі важка і має багато "бзіків",щоб вона правильно працювала її потрібно настроїти а також "навчити".Повірте це не справа одного місяця і навіть року.Але кращої і тим більше халявної поки що немає.
     
  5. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    На рахунок халявної згідний, а кращої ні. Ще є як мінімум дві програми, які варті уваги, одна з них Suma.
     
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Та сходи можна в любій КАД програмі спроектувати.Друге питання на скільки ви нею володієте і скільки часу займе.Мене цілком влаштовує Старкон..Не маю зайвих пару років щоб вчити ще якісь бо треба деколи і працювати:-D....
     
  7. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    woxhol, моє останнє повідомлення було відповіддю на речення, що кращої і халявнішої програми по сходах немає, тому я не ставлю ніяких до вас претензій ;)
     
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    А я і не сприйняв як претензіюbeer,навіть смайлик для цього прикріпив...
     
    Останнє редагування: 2 чер 2014
  9. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Маю наступні питання :)

    Ніяк не можу розібратись, як скруглювати сходини. І круги малював, і лінії малював, щоб їх радіусом заовалити, і нічого не виходить. Порадите щось?
    Має бути:
    ds.jpg

    Є :( :
    sc.jpg
     
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    По перше провірте налаштування програми ось тут точки.png Потім переходим до самої сходини,клікаєте по сходині,ПКМ,свойства,свойства ступени і зачинаєте бавитися з тими пунктами де обмальовано точки1.png Якщо все не так як треба то ставите "свободное редактирование"и правите тобто тягаєте по зелених точках.Працюють як ЛКМ так і ПКМ.Якщо не допоможе то вечором викладу відеоурок.
     
    zlatagoldem та Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою