Проектування сходів

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем woxhol, 8 кві 2014.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    То мусиш ти до мене приїхати,дам пару уроків,поки що задурно:-D...Насправді лакування це важливий етап в столярці і майстер що лакує завжди попереду від того хто не лакує.Сам процес лакування також сприяє самовдосконаленню тому що виріб потрібно підготувати тобто відшліфувати і т.д. а для облегчення процедури потрібно змінювати прийоми та засоби ще на процесі обробки і вибору деревини,це і слідити за ріжучим інструментом,точністтю станків,зберігання дошки та ін...Справжня радість для столяра це пристойний виріб та задоволений замовник а якщо за це добре платять то радість подвоюється:-D
     
    AleksSeller подобається це.
  2. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Приїду обов"язково, при першій нагоді, як колись казали- для обміну досвідом(ну хтож задурно відкажеться).

    Станки в мене саморобні, але досить нормальні
     
  3. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Зібрав нарешті і я в майстерні частину сходів, не влізло ще п"ять прямих сходин, які зберу окремо...
    Фото0166[1].jpg Фото0167[1].jpg
     
    Останнє редагування модератором: 12 тра 2015
    petros та woxhol подобається це.
  4. phileosofos

    phileosofos Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    классная конструкция
     
  5. AleksSeller

    AleksSeller Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Бессарабия , Измаил , Одесская обл.
    Орест , доброго времени суток !
    Делаю лестницы давно ... но всё больше как-то приходилось на металлических каркасах ...
    Сейчас всё чаще появляется необходимость изготовления лестниц " по классике" , т.е. массив .
    Проектирую в Скетч Ап... но он не совсем подходит , хоть и неплохо справляется с задачей .
    В общем решил я освоить СтэйрКон - простейшие операции типа , создать проем и поместить лестницу - я понял ... а вот с редактированием , изменением и моделированием - никак ... Где ни искал - уроков практически нет . Может подскажете - есть ли где уроки или пояснения ?
    Для поддержания разговора - выкладываю фото одной из своих работ ... может и понравится кому )))
    2013-11-28 13-23-54.JPG 2013-11-28 13-24-06.JPG 2013-11-28 17-52-06.JPG
     
    Julla та slavko.malynovsky подобається це.
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Здравствуйте.Действительно Старкон не простая программа и изучить ее за короткий промежуток времени невозможно.Начинать нужно с изучения алгоритма программы....у Старкона привячный алгоритм т.е построение происходит всей лестницы сразу по указанных вами параметрах.Если честно то даже через 5 лет проектирования я еще далеко не "гуру" но подсказать кое чего могу.Дабы не плодить темы-клона вот ссылка на тему посвященной этой программе а вот ссылка на видеоуроки.Для "продвинутых пользователей" есть еще такая тема.Впринципе учился я по этой теме и по этих видеоуроках за что огромное спасибо их автору .Если возникнут вопросы "по ходу"то обращайтесь,чем смогу-тем помогу.Удачи Вам и терпения:Hi:.
     
    AleksSeller подобається це.
  7. bodia28

    bodia28 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    10
    хлопці звяжіть стаіркон з чпу станком єфект - сходи за тиждень . пропоную цю тему винести на окрему можливості безмежні у виготовленні сходів будь якої складності
    --- добавлено: 21 жов 2015 у 22:06 ---
    не пробували звязати стаір кон з чпу станком, я спробував ефект перевищує всі сподівання. при нормальній роботі сходи в середньому за півтора два тижні
     
    Останнє редагування модератором: 29 жов 2015
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    По перше щоб таке робити треба мати той ЧПУ з полем хоча би 2 метри,по друге за два тижні щоб зробити на Чпу сходи то його хіба треба на годину в день включатиrofl,цілком реально за два тижні і без Чпу....правда "сирі"сходи,непошліфовані і неполаковані,по третє то шо Ви написали то просто слова,особливо тут

    покажіть хоч один закінчений проект:kozak:
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  9. bodia28

    bodia28 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    10
    у мене саморобний чпу формат 1250 на 900 на 600 плюс поворотна вісь на котрій виробляю різні балясини заходні столби різної складності розпилюю сходиники фрезерую тятиви і косоури завтра виставлю фото своїх робіт .
     
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    А краще в окремій темі,думаю багатьом буде цікаво подивитись на саморобний чпу...hello
     

Поділитися цією сторінкою