Альтернативне енергопостачання газового котла

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем gup_1978, 5 кві 2014.

  1. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Як покупку розглядаю інвертор http://prel.prom.ua/p15686157-nvertor-naprugi-12220.html та аккумулятор http://prel.prom.ua/p13428270-multigeleva-batareya-mgl100.html. Це буде базою. Пізніше до неї додам саморобку із бензинового двигуна та автомобільного генератора на 12 В. Не знаю, як поведе себе така система, але думаю що інвертор буде працювати, якщо на його вхід подавати напругу від генератора і від батареї одночасно (із генератора абсолютно стабільної напруги небуде, тому ці скачки будуть гаситись аккумулятором). Запуск генератора передбачаю через реле часу (якщо система в автономному режимі працює, скажімо, більше 3 год, реле спрацьовує і запускає генератор, оскільки ємність батареї закінчується і система переходить на більш дорогу роботу - від бензину, бо головне - щоб система опалення працювала). Як доробку можна розглянути встановлення сонячних батарей http://prel.prom.ua/p33241482-sonyachna-panel-230.html та контроллера http://prel.prom.ua/p32829133-kontroler-zaryadu-acm2024.html. Це приблизно 5600 грн. Або 22400 кВт*год. Якщо прийняти, що для підтримання аккумулятора в зарядженому стані буде використовуватись 0,2 кВт (усереднене значення), то це 12,7 року. Тобто термін окупності сонячної системи (її частини) майже 13 років. Виникають сумніви про доцільність таких капіталовкладень (сонячної батареї та контролера заряду).
     
    Останнє редагування: 30 кві 2014
    glory подобається це.
  2. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Странный наборчик.
    Кастрированный ИБП и чудо маркетинга - МУЛЬТИГЕЛЬ.
    Лучше взять чуть дороже полноценный ИБП
    По ИБП - если уж Luxeon то тогда уж 500LU или 500ZX/ZY
    Или Rucelf UPI-400-12-EL
    Батарею взял бы AGM Ventura или BB.
    А гении с лоджифокс пусть внятно обьяснят что же за технология такая мультигель :-D:-D:-D
    --- добавлено: 30 апр 2014 в 21:25 ---
    Разница между нами что я читаю теорию и не ленюсь это делать, а вы требуете предоставить вам все сразу пережеванное и в клювик положеное.
    Слава богу все ресурсы доступны - ссыль я предоставил , напрягитесь и почитайте.Самый ценный ресурс это время чтоб его тратить доказывая что то кому то.
    --- добавлено: 30 апр 2014 в 21:31 ---
     
    Останнє редагування модератором: 8 тра 2014
    Володимир П та glory подобається це.
  3. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Попалось пару дохлых с UPS,сделал зарядным несколько циклов заряд-разряд,пашут опять как глухонемые.

    Нанотехнологии наверное:-D
     
  4. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    А если вскрыть и долить водички - то еще дольше проработают
    --- добавлено: 30 апр 2014 в 21:39 ---
    Это проверенная временем технология -LAPSHA :-D
     
    Останнє редагування модератором: 8 тра 2014
  5. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Так я для того и создал тему, потому как не специалист. По поводу того, что лучше поставить ИБП - да, Вы правы, тут я не подумавши выбирал. По мощности - мое мнение - лучше пусть будет запас. Тем более, что у меня в системе отопления 2 циркуляционных насоса. И хоть суммарная мощность - 230 Вт, но есть еще пусковые токи. ИБП выдерживают перегрузки, но не очень большие - 130-150%. Поэтому считаю, что лучше взять ИБП в районе 1000 Вт. Что касается - мультигель или немультигель - незнаю. Посмотрел на батарею AGM Ventura - саморазряд - 1-3% в месяц. Пожет у меня стереотип по обычным аккумуляторам, но сходу поверить, что аккумулятор стоит месяц и не теряет разряд поверить сложно. Но это так, к слову. Каково Ваше мнение по поводу остальной надстройки - подключение генератора к инвертору параллельно аккумулятору? Будет это работать или нет?
     
  6. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Это правильно , хотя реально хватит моделей на 1000VA (600Вт)

    Так и есть , это не стартерные аккумы .

    После генератора лучше ставить онлайн ИБП типа такого
    Rucelf UPOll-1000-36-EL

    [​IMG]
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    перепрошую, що викликав у Вас негативне враження. Просто надіявся, що Ви зі свого боку допустите ймовірність того, що я таки читав теорію (майже всю, з тридцятих років минулого століття) по свинцевих акумуляторах. Це не так вже і багато, якщо зробити підсумок з необхідних знань для пояснення роботи свинцевого акумулятора.
    Найкраще працюють свинцеві акумулятори, які конструктивно розраховані на 100% розряд-заряд. І не кажіть, що це не можливо..:)

    У явіть собі продукт (будь-який), за який від вас вимагають оплати за 100%, а користуватися дозволяють на 30%.. Ніяк не збігається зі здоровим глуздом.. Говоріть чесно, що продаєте не 100А при 30% розряді, а продаєте 30А при 100% розряді, за умовно 180 у. о.
    Ніяких претензій до вас, як продавця, у мене не буде..
     
    Останнє редагування: 1 тра 2014
    Володимир П подобається це.
  8. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    У Теслы куча приколов - достаточно загуглить от загоревшихся авто до разрядившихся в хлам батарей у забывчивых мажоров тупящих что нельзя оставлять разряженный литий на длительное время
    При этом цена негарантийной замены АКБ порядка 40килобаксов - так что говорить о дешевизне лития пока не приходится.
    --- добавлено: 1 май 2014 в 20:56 ---
    Я разве шо то пытаюсь вам впарить ???
    Прежде чем купить шо то из новодела я читаю техн литературу и инструкции.Возьмите даташит к любой батарее известного бренда и там приведены графики .
    Какие собсно к ним претензии ? Все равно что сетовать на несовершенство вселенной :)
     
    Останнє редагування модератором: 9 тра 2014
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я знайшов тільки одне посилання на відео.. як би там було через раз займання - тоді є зміст про щось говорити, одне авто - дуже мало для доказу ненадійності літію (мобільників у світі - вже міліарди).

    40 кілобаксів - батарейка, а все авто - 50 кілобаксів.. красота.) Достатньо працювати над батарейкою..
    (авто на бензині з подібними характеристиками скільки коштує?)

    рс. знов та історія допису - доповнюю допис - попередній стирається.. ну де ті техніки дивляться.. простив же..
    --- добавлено: 1 май 2014 в 21:07 ---
    я без претензій, просто ви стоїте під ненадійним дахом. Хочу, щоб все було добре і передбачливо..
     
    Останнє редагування модератором: 9 тра 2014
  10. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Как бы теперь понять, что лучше - три аккумулятора по 30 А*ч, соедененные последовательно или один аккумулятор на 100 А*ч (на разницу в А*ч не смотрим, интересует в плане надежности и т.п.) Т.е. имеется ввиду, что есть ИБП на 12В и на 36В. Как определиться с выбором, по каким критериям? Пока вижу только одно неудобство - если сеть 36В, то чтобы увеличить емкость мне нужно добавлять сразу три аккумулятора, а если 12В, то один - той емкости, которой хочу. Т.е. если я хочу из 100 А*ч сделать 120, то мне или покупать три аккумулятора по 7 А*ч или один на 20 А*ч. Прикинув ориентировочно по сайтам, получается, что первый вариант дороже на 100 грн.
     

Поділитися цією сторінкою