Альтернативне енергопостачання газового котла

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем gup_1978, 5 кві 2014.

  1. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Здрасьте ,приплыли .А куда ж деть ее эту стоимость материала ?
    Если б было все так звездно , то китайцы в уже выпускали батареи и контроллеры под солнечные батареи из расчета на литий.
    Хочу увидеть аналог системы на литие хотя бы для котла - мощность 150Вт и время резервирования 12 часов.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я підходив і підходжу з вартості тієї характеристики деталі (системи) або роботи, за яку я плачу. В нашому випадку ми платимо за зберігання-накопичення певної кількості енергії. Треба порівнювати загальну кількість енергії, яку ми зможемо "прокачати" через свинець і літій за весь їх термін служби і скільки це нам коштуватиме. Адже саме це ми купуємо..
    Я детально не досліджував питання, але маю такий собі "мікротест" - два ліхтарики: на свинцевому і NiMH батарейках.
    Свинцевий прослужив 2 роки, нікелевий вже більше 10 років служить і не старіє. Але це так, не надто сильний аргумент, просто "дзвінок" для роздумів..

    так я приводив вище продавців, це ніби вже у перекупщиків. Якщо пошукати "виробника", то економічніше повинно бути.
    --- добавлено: 23 апр 2014 в 21:40 ---
    7200 грн в батарейках
     
    Останнє редагування модератором: 1 тра 2014
    Andrii_M подобається це.
  3. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Все уже давно проверили
    Задумайтесь почему одна батарея AGM стоит условно 100$ а другая такой же емкости 500$
    Разный срок службы , гарантирование параметров и т д.
    Еще раз повторю - посчитайте систему для котла и типовую систему для жизнеобеспечения из расчета потребления например 2000Вт/ч - и литий по цене владения скажем лет 5 считать - то будет стоить как крыло смолета.
    И почему в промышленных масштабах где все же умеют считать деньги литий применяется только в дорогих решениях
     
    glory подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та я не проти, тільки де купити дешевий надійний свинець? Те, що мені доступно - виходить з ладу за 2 роки, п'ятирічний акумулятор вартує як 3 дворічних.
    та то потрібно оновлювати щопів-року, все міняється..
    Скільки циклів заряд-розряд дає сульфатносвинцевий акумулятор?
     
  5. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Ventura GPL 12-100 - 10летка - цена 185$
    И что стоит 60$ ?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я свою 100-ку купив за 130$, якийсь автоакумулятор з Дніпропетровська (завод вже не випускає цієї марки) стартерний. Поки що стоїть і тримає густину електроліта. Рази три його розряджав, для проби. Але (з інтернетної інформації) стартерний акум не призначений для такої роботи, тобто я використаю його на 50%, тобто його ціна - це ціна 50-ки, або якщо купувати 200-ку (реально 100), я би мав заплатити 260 $.
    Прицінювався до гелевих - виходило дорожче..
    Де вибули зі своїм дешевим акумом, коли я собі купував два роки тому - я не знаю.:)

    А як перевірити зарядженість гелевого акумулятора? Ходили легенди, що це покладається на контролер, тобто при його несправності нема змоги перевірити акумулятор нічим, як тільки величиною напруги на ньому.
     
  7. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Да я все время тутачки - просто я никогда не ломил за товар 2 цены и как то всегда есть спрос - почта работает из рук в руки...И все больше на спецфорумах кручусь .

    Поверьте на слово - вам не нужен гель - лучше взять приличный AGM и при соблюдений условий эксплуатации выходит 10 лет
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    інтернет говорить
    Срок службы:
    В буферном режиме: 5 лет.
    В циклическом режиме: 1200 циклов при 30 % глубине разряда.

    Температурные режимы:
    Хранение от -35°С до +60°С
    Заряд от -10°С до +60°С
    Разряд от -20°С до +60°С

    Метод заряда:
    Заряд постоянным напряжением (t=25C0)
    Циклический режим: 14.5 – 14.9 В
    Буферный режим: 13.6 – 13.8 В
     
  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Voyutichi подобається це.
  10. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Кто то кричал что инвертор мегадорого , зато виссман в ценах Євро это эконом вариант :)
    --- добавлено: 25 апр 2014 в 23:40 ---
    Знаю,видел,читал.
    Импортер обозначает в прайсах эту серию как 10-летку.
    Уточню.Чую что паяльник пригодится
     
    Останнє редагування модератором: 3 тра 2014
    glory подобається це.

Поділитися цією сторінкою