Чи врізати вставну електроплиту в столешню під "нуль"?

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем земляк, 1 кві 2014.

  1. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    В мене питання до тих хто займається кухнями.Придбав вставну електроплиту.Врізав її в столешню.Вона виступає над плитою десь на 5мм.Жінка радить врізати її під ноль("заподліцо").Чи практикується таке?Порадьте як бути .

    плита ел..JPG
     
  2. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    "Вона виступає над плитою десь на 5мм."? Если я правильно поняла,то плита выше столешницы на 5 мм?
    Все что врезается,оно краями все равно лежит на столешнице. Так и должно быть. Иначе между столешницей и плитой будет щель. Да и как вы будете устанавливать, если крепление сделано под отверстие меньше чем варочная поверхность?
     
  3. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Хана столешне. Моментально разбухнет и отклеится пластик . Тем более бурт у в.поверхности фигурный.
     
  4. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Дякую відгукнувшимся.Я саме так і думав.Тепер так думає і дружина:vo:.Але є ще одне питання яке я не розумію.В комплекті немає жодних кріпильних елементів,як наприклад для мойки.Виходить ,що варочна поверхня не кріпиться до столешні ,чи я не правий?
     
  5. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Должны быть 4 шт , такие прижимы-лапки.
    [​IMG]
    В крайнем случае, что то пришаманте. Когда то с подвеса для гипсокартона нарезал, главное что бы было закручено в натяжку.
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Дякую!Таких прихватів немає,але це не проблема зробити.А я бачу ви садили її(в.поверхню)на силікон.А для чого плита під в. поверхнею?
     
  7. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Просто фотка с интернета, что бы показать какие нужны. Поверхность садится на уплотнитель-замазку идет в комплекте. А силиконять торцы, что бы защитить от влаги. Плита (планки обычно ) там не нужны.
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    В комплекті йде напевне до брендових ,тому що в мене навіть прихватів немає:figa:
     
  9. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Ко всем, идите обматюкайте продавцов.:wild:
     
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Далеко прийдеться йти:-DБрав в інтернет-магазині.Але до слова.там знизу підклеєний резиновий ущільнювач.То може не обов’язково замазка?
     

Поділитися цією сторінкою