Тепла підлога (Думка спеціаліста)

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Yurii1986, 1 кві 2014.

  1. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Энки там разнос небольшой.Поставить реле времени раз в час пускай молотит на 15 мин ночью отдыхает.Много не сожрет.Но это комфорт.
     
  2. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    утеплили наскільки можливо.... 99% все. 3 ванних кімнати + кухня.... думаю рецеркуляція правельний вибір, повторюсь планую поставити автоматику на рецеркуляцію, скоріш за все прив"яжу до сигналізаццї тобто при постановц на охорону рециркуляція вимикається і напаки, блага маю людину яка це організує... головне з водопостачанням і з рештою щоб умільці не натупили... тому і шукаю відповіді тут самостійно ))) електроніка для мене більш зрозуміла =)
     
  3. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
  4. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    це що ?
     
  5. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Не понял вопроса
     
  6. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4

    Вибачайте може туплю, забагато інфи як на один день і без підготовки ))) Я не зрозумів про що мова....

    Доречі стяжку по ТП тільки при робочому тиску давати ? стяжка буде 5 см...
     
  7. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Давление нужно закачать это полюбому .Мы еще стараемся и на тепловой эффект проверить до заливки .Стяжка 5 см это от верха трубы если да то нормально.Пластификатора не забудте добавить.Только не для кладки а для ТП
    --- добавлено: 2 апр 2014 в 01:53 ---
    Разнос по потребителям гор воды.
     
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2014
  8. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    від низу труби 5-5,5 см... не достатньо ? за пластифікатор вкурсі )
     
  9. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    16 мм может помоч.Рекомендую от верха трубы.Все всем спасибо кто читал мой бред.Это 10 лет назад я знал все сейчас знаю но мало.Тупею.Если что отвечу на Ваши вопросы.А трубу как по сетке или на гарпуне монтируете .Утепление от перекрытия чем зделали .Да и про отстенку не забыли
     
  10. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Підібємо підсумки взяти http://herz.ua/tovarview/1/581/ або щось схоже підключити за схемою пост №1 вивести кабель на терморегулятори і чекати курсу євро 1 до 10 відносно грн . ?
    --- добавлено: 2 апр 2014 в 02:07 ---
    на бетонну стяжку плівка пароізоол далі пінопласт 5 см (3.5плотність), далі відбиваюча плівка, кріпити будуть скобами, сітку планую давати в стяжку але поверх труби.... про відстінок не забули, зверху дати не можу бо решта усе враховано на 12 см (пінопл 5 +5 стяжка +2 плитка...)
     
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2014

Поділитися цією сторінкою