Своїми руками Самодельный солнечный коллектор

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем X-TAZ, 1 кві 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    vit24, у меня вопрос. А как борятся в Израиле с пылью(красной)?. Бананы у вас закрывают синими мешками на ночь,это я знаю. А на солнечных коллекторах? Интересно бы узнать.:Hi:
    --- добавлено: 21 июн 2014 в 19:12 ---
    Может применяют нано технологии?
     
    Останнє редагування модератором: 29 чер 2014
  2. vit24

    vit24 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Израиль,Димона
    Моют,наливают ведро воды с бойлера(благо стоит рядом с зеркалами) и моют:-D
     
    Останнє редагування модератором: 29 чер 2014
  3. Мар'ян

    Мар'ян Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Україна, Стрий
    Доброго дня! Дивився-дивився я на саморобні колектора і собі захотів. Зварив його електросваркою з труб 1/2 дюймовихвих, залив водою і великий облом. Кожен стик протікає, оббив окалину зробив ше по одному шву, стало хіба що просочуватись. У мене запитання до бувалих, може хтось уже варив сам з труб, чи є доцільність шліфувати кожен стик, шукати не проварені місця, чи вдасться знайти і заварити мікротріщини, чи шукати зварщика з ацетиленовою чи напівавтоматичною зваркою.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Мар'ян, Старатись не допускати браку, а як тільки просочується, то затягне.
     
  5. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    З труб варив, але не колектор. Там дэ текло - пидварював. Чем меньше течек тем лучше! Я делаю так что течек вообще нету.
     
  6. Мар'ян

    Мар'ян Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Україна, Стрий
    Я теж так пробував, але на колекторі сочиться біля кожного з'єднання, тобто утворюється водяний ореол і побачити де протікає майже нереально, але після останнього проварювання прогрес є.

    Сумніваюсь, що затягнеться, тому що там постійно будуть лінійні зміни розміру при нагріві і охолодженні. Думав може фарба зупинить, але якщо 2-3 атм. накачати 100% протече, і буде постійне запотівання скла.
     
  7. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Тряпочкой протираем, очки одеваем и ищем ищем... Ну или по крайней мере как ты и делаешь - проваривай заново весь стык! Лучше всего зачистить стык и проварить, иначе будет куча сварки! Хотя там красота и не нужна. А вообще фото в студию! Интересно жэж.

    Если вода с колодца или со скважины , то очень вероятно что затянет. Ну или если система без давления будет, то будет просто испаряться утечка и всё! Вся вода не испариться из бочки!
     
  8. Yablokoman

    Yablokoman Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    5
    Есть несколько таких радиаторов. Интересно, можно-ли сделать вакуумную коробку для такого коллектора? Ведь можно начинать сезон не в апреле а гораздо раньше. У кого какие мысли?
     
  9. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    я уже закончил сезон ещё примерно полмесяца назад. Уже еле греет воду. Поэтому пользуюсь бойлером электрическим!
     
  10. Splitter

    Splitter Прораб

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    324
    Адреса:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    Перед зварюванням потрібно видалити іржу, бо вона кипітиме і шов буде дуже пористим. Ампераж підбирайте так, щоб добре пропекти метал. Між кромками повинен бути зазор 1,5...2мм. Зварювати трубу краще вертикальним швом, щоб шлак витікав із ванни. Ви повинні чітко розрізняти де розпечений метал, а де шлак, тоді буде добре видно сумнівні місця. Потім оббити весь шлак і обпресувати. Місця де сочиться проварити точково з трохи більшим амперажем.
     
    viktor28465 та Володимир П подобається це.

Поділитися цією сторінкою