Своїми руками Укладання бруківки з монолітними поребриками на бетонну основу своїми руками

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем arnold116, 27 бер 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. С@ньок

    С@ньок Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевская обл.
    А можна про дану технологію детальніше? Я, теж мішав сухий пісок і цемент 3:1 і засипав шви, розмітав віником до повного заповнення швів, рештки змітав, потім поливав водою з дощувальної насадки. І, як результат - цемент сплив на верх, забруднив всю плитку. Плитка стала грязно-бліда. Цемент осів в мікропорах і очистити не можливо, маю намір в пропитку для бетону добавить порошкову краску і перекрасить.
     
  2. arnold116

    arnold116 Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    Пукеничі
    Співвідношення пісок : цемент в мене поменше, десь 1:5 - 1:6. Розмітав віником по швах, потім трамбівкою, щоб пісок впав на дно швів, потім ще раз порозмітав і полив водою зі шланга під тиском (змив залишки). Як бачите нічого не забруднилось і плитка має нормальний колір.
     
    С@ньок подобається це.
  3. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Привіт ,робота супер .10 років збігло - який стан покриття ,піднімало чи не піднімало плитку ? Як би зараз робили?? Дякую )).
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Чому Ви думаєте що могло підняти плитку?
    Зараз всі хто будують нові будинки, при облаштуванні території заливають бетоном , як основу для тротуарної плитки.
    У мене в дворі був мікс з покриттів, шопопало. Асфальт, бетонування, грунт - засипав відсівом, постелив плитку.
     

Поділитися цією сторінкою