Своїми руками Укладання бруківки з монолітними поребриками на бетонну основу своїми руками

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем arnold116, 27 бер 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. vobla07

    vobla07 Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    7
    Привіт ! 3 роки досвіду по роботі укладки такої плитки довели правильність основи : щебінь\трамбовка\пісок (гранітний відсів)\трамбовка\плитка \трамбовка із сухим піском по швах - плитку витягнути вже неможливо -тільки розбити фізично!
    Заганяли після газон - без проблем, а на бетоні ... не айс...
    І жодного грама цементу - тільки пісок,якщо треба то гранітний відсів.
     
    Virus_Wrath, serg9000i, moshko та 3 іншим подобається це.
  2. С@ньок

    С@ньок Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевская обл.
    Чи передбачений відтік води? В даному випадку низ забетонований, по боках суцільний бордюр і дощовій воді нема куди стікать.
     
  3. arnold116

    arnold116 Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    Пукеничі
    Відтік води відбувається за рахунок поздовжнього ухилу 5см/1м, а також за рахунок того, що бруківка є вища за поребрик і вода без перешкод стікає на газон.
     
    Andrii_M подобається це.
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    На слідуючий рік думаю по такому ж принципу зробити двір .Ні як не можу визначитись .......класти на бетон чи як всі на подушку ))) Хочу на бетон .Відпишіться в квітні,що та як.
    Будівельники ,що проводять в мене будроботи ,однозначно тільки на бетон ,а я коливаюсь .Я бачив як кладуть бруківку на бетон ,там зовсім інша технологія. Заливається бетонна основа ,потім на бетон просто викладується бруківка ,а шви заливаються рідким ЯКИМОСЬ розчином і все. Стоїть роками. Там де я бачив вже більше п"яти.
     
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Ауууууу! Пройшов рік ,то ,що тама )))?Як пережило зиму ,хоч і слабеньку? Які недоліки були замічені?А то я вже через місяць-півтора таке хочу ваяти ))).
     
  7. arnold116

    arnold116 Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    Пукеничі

    Вибачайте, що довго не писав. Коли був дома забував глянути. А сьогоднв це зробив і сфоткав. Після двох зим експлуатаціі просідань, вздувань і т. ін. замічено не було. Бруківка як була покладена так залишилася в своєму положенні - не просіла і не піднялась відносно поребрика.

    Фотки не хоче загружати. Попробую завтра.
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Фотки не грузяться якщо на фотику виставлена бомбова якість ,що тягне за собою великий об"єм в мегабайтах. Треба зменшити якість фото.
    Я чомусь вперто хочу на бетонну основу .......ну насип в мене біля метра по всій площі ))) .
     
  9. arnold116

    arnold116 Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    Пукеничі
    Та ні. Я просто хотів з телефона...
    20150413193514.jpg
    20150413193529.jpg 20150413193542.jpg 20150413193606.jpg
     
    Bohdan19 та andrij64 подобається це.
  10. arnold116

    arnold116 Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    Пукеничі
    Не буду настоювати на тій чи іншій технологіі укладки, але наведу ще один аргумент.
    В студентські роки я підробляв на реконструкціі автозаправки. І там таким самим принципом укладена бруківка навколо колонок (тільки бетонна стяжка там десь 25 см + сітка з арматури 8-10 мм). Не знаюяк там зараз ( це вже пройло років 5-6) але якось рік чи два після закінчення робіт заіжджав туди заправитись і ніяких проблем там не побачив. А навантаження там в рази більше ніж в мене...
     
    Saisan подобається це.

Поділитися цією сторінкою