1. Голосування за кращі теми конкурсу "Зроби сам 2016" відкрито!

Поспішайте віддати голос за кращі теми, показати свої саморобки та позмагатися за цінні призи!
    На кону зварювальний апарат та фірмовий інструмент!
    Детальніше в темі: http://krainamaystriv.com/threads/25307/.

Оригинальная бензопила STIHL 180. Как отличить подделку?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем кхк, 27 сер 2009.

1. кхк

кхк Новачок

Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Харьков
    Доброго времени суток!

В последнее время на рынках разных городов появились бензопилы, внешне очень напоминающие популярную модель STIHL MS 180, но сомнительного качества и с удаленными серийными номерами!!!

Фото таких бензопил во вложениях.

Во вложениях я прикрепил для сравнения пару фото и оригинальных бензопил STIHL 180.

Вкладення:

3 користувачам це сподобалось.
  2. Max47

Max47 Новачок

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Re: Оригинальная бензопила STIHL. Как отличить подделку?

Можу додати, що на болтах оригінальних штілів є позначки S. (stihl).

3. Б.А.Р

Б.А.Р Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.553
    Симпатії:
    927
    Адреса:
    Файне місто .

А хто знає як розрізнити орігінальна чи ні makita .
    Може хтось купляв її у магазині in-green ,дуже приваблива ціна ?

4. Sl5vik

Sl5vik Стажер

Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Оригинальная бензопила STIHL. Как отличить подделку?

Цілком підтримую купувати в офіційного дилера....
    Сам купував STIHL 180 в дилера, так мені ще й 1,5годинний урок влаштував продавець. Все розповів, показав і пояснив так, що я вже навіть інструкцію не читав..... Після цього я зрозумів, чому бензопила Штіль не продається в Епіцентрах, Нових лініях і т. ін.....
    Користуюся вже 2-ий рік, пила супер!!!!!!!!:vo:

П.С. Порада - купуєте пилу, візьміть зразу інструмент для заточування ланцюга і додатковий ланцюг.... і обов"язково фірмове моторне масло!

5. Портвейн

Портвейн Заслужений майстер

Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.059
    Адреса:
    Краматорск

Я так и не понял причину ?
    Хилти например продается в Эпицентре и шо ?

6. Sl5vik

Sl5vik Стажер

Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Оригинальная бензопила STIHL. Как отличить подделку?

Тому що Штіль вимагає від продавців своєї продукції певних норм обслуговування, в тому числі докладна консультація покупцям.

7. tacha79

tacha79 Майстер

Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    37
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Оригинальная бензопила STIHL. Как отличить подделку?

Заточка цепи стоит 11 грн (апрель 2011) на фирменном сервисе, сам так не заточишь, а про масло полностью согласен.

Добавлено через 8 минут 14 секунд
    Но заметьте у нормальных фирм там свой торговый представитель, они как-бы арендуют пару квадратов.
    Когда-то Штиль тоже был в Эпицентре, но Штиль это не только бензопила, а полный набор всевозможного оборудования и инструмента. В супермаркетах его растасуют на свой лад, ключи к ключам, косы к косам и т.д. У официального дилера всё в одном месте и он отвечает за представленное качество и даст толковый совет, а не типа консультантов "А хрен его знает, я ещё вчера сосиками торговал".

8. Портвейн

Портвейн Заслужений майстер

Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.059
    Адреса:
    Краматорск

Месяц или два назад был в Эпицентре Донецка , так никакого специального представителя Хилти в упор не видел , мне продавец так толком и не мог ответить на мой вопрос .
    Да ни за что продавец не отвечает = если сломается - поедеш в сервисный центр Штиля . Я понимаю что в специализированном салоне проще проехать клиенту что
    Штиль єто самое супер пупер .
    Но мне как потребителю удобнее если представлены пилы многих производителей .
    У кума хукскварна .

9. Sl5vik

Sl5vik Стажер

Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оригинальная бензопила STIHL. Как отличить подделку?

Мені самому цікаво таке робити, причому з їхньою "заточкою" це доволі просто, як на мене..., а ланцюг до 180-ки коштує приблизно 60грн., тому не переймаюся тим, що можу його зіпсути....

+100500 beer

Добавлено через 14 минут 54 секунды
    - так малося на увазі, що ніхто в Епіцентрі не може дати толкової консультації, не говорячи вже про те щоб купити якісь з/ч чи ще щось...

- Я теж за конкуренцію, але мені ніхто нічого не парив, я сам почитав форуми і прийшов до них за конкретною пилою.... Думав це буде: прийшов, заплатив гроші, виписали гарантію, забрав і вийшов, а не так... 1,5 години інструктажу, шкода дерева поблизу не було, щоб показати як треба різати;-)

Що стосується відповідальності, то там же і сервіс-центр в якому мені чистили карбюратор після бензину 95-го з присадками зеленого кольору, які взаємодіючи з маслом утворювали згустки... Почистили його оперативно, якісно і зовсім не дорого...:vo:

Тому такий сервіс мені дуже подобається!!! Хай пила і коштує на якихось 100-200грн більше інших...

П.С. Доречі, співробітник купував косу(теж вибрав Штіль), так тіж самі враження, хоч і в іншого дилера...

10. tehnomaster

tehnomaster Підмайстер

Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оригинальная бензопила STIHL. Как отличить подделку

Это интересно - на 100-200 грн дороже, чем у кого? Штиль продается только через официальную дилерскую сеть, где цена одна. А если покупать дешевле где-нибудь на базаре, то это кот в мешке:
    первый вариант - скорее всего китайская подделка
    второй вариант (менее вероятный, чем первый) - "серый" штиль со сбитым серийным номером, заплатив за который на 100 грн меньше, вы не получаете никакой гарантии.

На всякий случай для тех, кому интересно можете почитать:

3 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою