Своїми руками Кровать-чердак для ребенка

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем piston1985, 20 бер 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    85,7%
  2. Ні

    14,3%
  1. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Та да, не всем такое подходит. У меня жена во сне ходит, разговаривает со мной, а на утро ни фига не помнит :).
    Я тоже во сне в садике пару раз с кровати падал (и это при том, что там почти не спал), после этого панически высоты боюсь. В поезде один раз со второй полки летел, так что не моё это.
    Нельзя детей на второй этаж загонять, если нет крайней нужды. Лучше на над ребёнком какие-то шкафы сделать и доставать вещи с табуретки, чем ловить ребёнка по-среди ночи.
     
  2. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Та нормально все там,ніхто не падає.Я своїй теж таке зробив і борти ще нижчі.Кіндери обожнюють лазити,а знайомим зробив двохярусне,так вони ще й бються за верхнье місце.
    IMG_4568.JPG IMG_4569.JPG IMG_4567.JPG
     
    Khomenko_A_S та Andrii_M подобається це.
  3. piston1985

    piston1985 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    gucul, два питання: чому драбина така коротка? я правильно зрозумів - місце з драбиною використане для шафи?
     
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Драбинка тимчасова(вона навіть нелакована),там стоїть мяке крісло.Думав переставити мебля і зробити велику з модрини(червону так як фасад),та кіндер привик по кріслу залазити то так і стоїть.
    Шафа кутова, конструкцію видно по фото.
     
    Andrii_M подобається це.
  5. Врач

    Врач Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    детям нравится там играться, сколько лет детям ???
     
  6. piston1985

    piston1985 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    Врач, ребенок один, почти пять лет сыну, любит прыгать со ступенек - вечная война: низко ему неинтересно, высоко я не разрешаю.
     
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 4
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: piston1985, gvizdok
     

Поділитися цією сторінкою