Деревяне перекриття в гаражі

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем lars_145, 17 бер 2014.

  1. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Всім доброго дня.
    Є гараж - коробка і дах.
    garazh_all.PNG

    Розмір балок ширина/висота - 13.5 х13.5 см, довжина - 370см, відстань між балками 90см.
    Гараж холодний.
    Хочу зробити підлогу для горища методом тупого настилання дощок на балки.
    На горищі в майбутньому склад барахла, але легкого, тобто навантаження на перекриття не планується. Згодом планую трішки утеплити це перекриття знизу, але не в тому суть.
    Прошу поради в кількох моментах:
    1. Яку вибрати товщину дошки - 25 мм чи 30 мм?
    2. Яку вибрати ширину дошки в моєму випадку? Та яка є на складі? :)
    3. Припустимо що від стіни до стіни 360 см, а я візьму дошки шириною по 20 см, то чи вірно буде думати, що можна буде настелити вряд 18 дошок? Я в тому плані, що воно якось по іншому розраховується (допускається якийсь технологічний запас або ще щось)?

    4.

    Сорт Размер обрезной доски Цена
    В (мм) Д (м)
    1 сорт 25 4; 4,5; 6 1200 грн/м3.
    1 сорт 30; 40; 50 4; 4,5; 6 1250 грн/м3.
    2 сорт30; 40; 504; 4,5; 6 750 грн/м3.

    3 сорт 30; 40; 50 4; 4,5; 6 400 грн/м3.


    Цікаво візуально відрізняється 2 сорт від 1-го?


    Буду вдячний за поради і допомогу!!!
     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2014
  2. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    30 мм мало як на мене, 40-ка надійніше.
     
  3. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    У вас балки для такого пролета в 3,7метра с большущим запасом. Так что доску можно брать 30-ку, можно даже 25-ку, если есть в планах еще и потолок набивать-то и 25 доски хватит.Если на чердаке не собираетесь хранить старые блоки движков;-),то нечего и бояться.Ширину доски берите из расчета-широкая(одна) доска прочнее, чем несколько узких.Посчитайте ширину, чтобы потом не пришлось "по живому" тупо доски резать.Доски по любому рассохнутся, через пару лет придется их сплачивать(сдвигать в кучу). Если щели в настиле не лиммитируют, тогда нечего и голову ломать. По книгам на ваш пролет 3,7 метра вообще можно было брать доску 50х160мм(на ребро) и с шагом 70-90 см как для чердачного перекрытия. Я считаю-не стоит переплачивать за 30 доску-хватит 25. На счет сортности-тут надо смотреть, может от влажности зависит, от "синевы" доски. Смотрите, чтобы небыло шашели(короеда) в досках
     

Поділитися цією сторінкою