Проблема с подачей температуры котлом Immergas Eolo Star

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем _Серый, 17 бер 2014.

  1. _Серый

    _Серый Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Вечер добрый еще раз!
    Сервисники говорят что проблема в том что котел контра, то есть подделка. Система рабочая, нормальная, а вот котел паршивый стоит. Как цену узнали сколько заплатил, так сразу и заявили. Потом разобрали, и говорят подтвердилось - от иммергаза коробка только. Есть такое постоянно у них в последние полгода
    Они чинить отказались, говорят смысла нет, новый надо покупать а я думаю может оставить его? Найду того кто починит. Может умнее будет? Зиму нормально поработал котел тем не менее.
     
  2. iakmak

    iakmak Бригадир

    Повідомлення:
    301
    Симпатії:
    123
    Скільки? Мені для порівняння із моїми даними.
     
  3. _Серый

    _Серый Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Ну тогда это было 3700 гривен
    Так чинить или как?
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Спробуйте, час є. В переді літо.
     
  5. iakmak

    iakmak Бригадир

    Повідомлення:
    301
    Симпатії:
    123
    А, ну 360 євро, як я і думав.
    Майстер-то правду вам каже, є така справа. Це у Польщі збирають і звідти завозять. Одна людина яка колись була у Іммергазі організувала виробництво. Ми цими котлами не займаємось, тому я в руках не тримав, але десь орієнтовно з початку 13го року інформація про підробки ходить.
    Знаю що багато хто жаліється постфактум, бо "набивають" ці котли чим перепаде і вони відповідно не працюють. Ну, якби працювали, то не маскувались би під бренд.
    Тим хто читає, на майбутне - будьте обережні. Техніка хороша, але дивіться уважно де купуєте.
     
  6. Alex1980

    Alex1980 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Львов
    Серый, скажите вы из какого города?. Мы плотно занимаемся Иммергазом, может поможем с мастером по месту установки котла. Запчасти по вашему котлу тоже имеются.
     
  7. BondAl

    BondAl Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Маю схожу проблему. Скинули посилання на цю тему, щоб спитав тут.
    Котел як і у автора, Immergas Eolo star. Проблема у тому що він час від часу перезавантажується, без будь-якої видимої причини. Злітають при цьому всі налаштування температури і все таке.
    Котел теж купив дешевше ніж у водної техніки. Які шанси що маю таку ж біду з котлом?
     
  8. Alex1980

    Alex1980 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Львов
    Це проблема в платі керування. Перейдіть за посиланням і подивіться на цю плату (перегляньте усі фото): Зверніть увагу на колір плати зі сторони дисплею, якщо у вас не чорний (а зелений чи білий), нажаль, тоді вашу плату доведеться замінити. Майстри кажуть що вони не ремонтуються, але якщо маєте зайві 400-800 грн, можете спробувати відремонтувати. Плата, яку ви побачите на сайті не глючить (але в разі поломки ремонтується!), крім того є гарантія 3 міс.
    PS. Котел обов"язково повинен бути підключеним до стабілізатора напруги!!! І бажано заземдений.
     
    Останнє редагування модератором: 8 кві 2014
  9. BondAl

    BondAl Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Дякую! Як мені дізнатись що у мене за плата стоїть? І якщо я її заміню, проблема буде вирішена?
    Просто я друга про це питав, він скинув мені на цю тему посилання, бо я аналогічно до автора купив котел задешево.
    Стабілізатор напруги є.
     
  10. iakmak

    iakmak Бригадир

    Повідомлення:
    301
    Симпатії:
    123
    А купили-то де конкретно? І де живете?
    Може бути що те ж саме. Перечитайте вище мій великий пост, там я розписав.
     

Поділитися цією сторінкою