Своїми руками Саморобне електроточило для дому

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Веен, 3 бер 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    87,5%
  2. Ні

    12,5%
  1. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Хто дотримується правил ТБ,то працює спокійно,головне щоб станок мав кожух, підручник,і був добре збалансований,абразивний камінь при покупці треба провіряти на мікротріщини постукуванням металевим придметом,але як практика показує більшість людей з ТБ не дружать, на скору руку причеплять круг на двигун і наждак готовий,так я раніше і сам був необізнаний,і декілька раз заточував на дуже небезпечній штуці,жінчин дід закладав важкий камінь діаметром десь 200-250мм на циркулярку без ніяких кожухів і підручників+ посаддочний отвір круга був набагато більший ніж 32 міліметри і дід вирізав з дерева перехідне кольцо,але дуже криве ,тому камінь сильно бив по всім сторонам,я як собі пригадаю,що колись на тій "машині смерті" майже годину зточував обойму від підшипника,то аж мороз поза шкіру йде,тому й вирішив зробити собі сам точило,хоч це виявилось не так просто як здавалось,але результатом я задоволений на всі 100%
     
  2. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Я стараюсь дотрымуватыся! И сделал кожух на электроточило своё, а ручное точило не имеет такой скорости большой - там нечего скрывать!
     
  3. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    X-TAZ Яка потужність і обороти мотора і чи добре шліфує круг від болгарки,бо я купив собі також такий але він дуже нерівний мені попався так і не спробував ним точити?
     
  4. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    60 ватт. Обороты не помню.

    Для такой мощности мне хватате ножи заточить и мелкие заточилки всякие точить!. ( Большоё наждак у меня тоже есть! (без защитных кожухов кстати!) )

    Купить другой!
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 5
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: volodya1, vale2rik
     
  6. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Нарешті вони разом:)
     
    Andrii_M подобається це.
  7. Р0ма1998

    Р0ма1998 Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    7
    Доброго вечора, форумчани!
    Ось і я собі вирішив зробити нождак знайшов електродвигун на 180 ват і 1350 оборотів. Чи хватить цих показників для нормального нождака?
     
  8. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Смотря что для вас считается нормальным!
     
  9. Р0ма1998

    Р0ма1998 Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    7
    Ну мені для дому ножа підточити сверло стамеску чи ножа рубанка або і сокиру.
     
  10. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Тогда нормально. У меня для ножа есть вообще с ручным приводом. И есть из движка 60 ватт с кругом 125 мм от болгарки.
     

Поділитися цією сторінкою