Своїми руками Циркулярний станок з ручної дискової пили

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Bohdan19, 2 бер 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. chrob

    chrob Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    lviv
    Розкажіть будь ласка з чого і як зроблені направляючі і як фіксується упор
     
  2. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго дня. Направляючі зроблені з п-подібного алюмінієвого профілю 12х10х1000 мм (ш. х г. х д.). Профіль куплено в будівельному супермаркеті (близько 45 грн м. п.). Фрезером вібрано паз під профіль. В профілі просвердлено та роззенковано отвори під болти м5 з потайною головкою. Паралельний упор фіксується струбцинами. Пізніше планую з двох боків столу на магніти закріпити дві лінійки для зручнішого виставлення паралельного упору.
     
  3. Dahina

    Dahina Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    какой диаметр ????
     
  4. Триа

    Триа Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    14
    Очень классно получилось, завидую, мне бы такой. Но на счет колес не понял как крепятся?
     
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Dahina, якщо Ви стосовно діаметра пильного диску, то 235 мм.
    Триа, колеса кріпляться до шматків прямокутної труби на болти М 5. А прямокутна труба кріпиться болтами М 5 до ніг столу.
    Всім дякую за відгуки та голоси:Hi:.

     
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 13
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: yuronn1, ObieLib, Екатерина Серенко
     
  7. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    может кому пригодится мой опыт
    сделал и себе станочек наподобие, пила Энергомаш 2400вт, круг 210мм, пиляла пила хорошо но прожила недолго - слизало зубья на редукторе, а учитывая что ведущая шестерня нарезана на оси ротора(кстати так на всех ручных пилках) то и ротор под замену, ремонт по стоимости нецелесообразен,
    не знаю то ли пила левая, то ли не рассчитана она для станка, но я бы советовал вместо циркулярки цеплять большую болгарку, там хоть можно пару поменять,
    себе взамен поставил болгарку Ребир на 2,1квт, плавный пуск, пильный круг 230/22, глубина реза 65мм.
    единственное придётся сделать регулировку глубины пропила, но там ничего сложного...для человека с интелектом
     
    Останнє редагування: 13 січ 2017
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    У меня ленточная шлифмашина была, тоже енергомаш, так я понял что она вообще для работы не рассчитана, редкое гуано, наверное и дисковая пила так же.
     
  9. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    а я её собирался покупать, потом как пилка накрылась - передумал
    короче энергомаш - в черный список
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    И шо удивительно, я торговал инструментом, был Штурм и энергомаш тоже, штурм на пару грн буквально дороже, визуально все то же , но ест у меня дрель штурм, фен строит штурм , фрезер штурм - всё пашет как конь уже долгие годы. От так.
     

Поділитися цією сторінкою