Своїми руками Турбопіч з брухту

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем nazno, 28 лют 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    я випробування проводив наступним чином- кидав дрова, підпалював, коли розгорілась- піддувалом і кришкою верхньою для завантаження виставив оптимальну силу горіння і все. Від неї було лише чути характерний звук для таких пічок, і займався в гаражі зварюванням. Коли звук затихав- відкривав кришку і знов кидав дрова. Отак і горіла постійно без нагляду. Єдине що треба зробити- кожух з сітки і можливо зверху лист бляхи під кутом, щоб тепло краще розсіювалось.
    На рахунок швидко прогоряє- не скажу поки що. Встановив залізяку, щоб не прогоріла. Думаю навіть тонкому залізу температура в 300-400 градусів не дуже "нашкодить" весь удар приймає залізяка. Та й в процесі експлуатації вона вкриється оксидами і результатами згоряння, тому швидше за все теж не прогорить. Час покаже. А в моєму випадку дуже швидко, бо даний балон дуже тонкий (є плюс- швидко нагрівається :) ). Бачив інші "ракети" так вони з балонів від пропану і ін. з стінкою в 3 мм.

    Дякую! :)
    але треба серйознішу зубчасту частину, а не таку як у даному пресі. і зробити по принципу хайджека :)
     
  2. Владимир 156

    Владимир 156 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.702
    Симпатії:
    2.678
    Адреса:
    Киев
    Давай пресс на конкурс и по подробней.
     
    nazno подобається це.
  3. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    окей, зараз :)
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 4
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: basil273, Misik, vanhoh22
     
  5. hideyo

    hideyo Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    10
  6. hideyo

    hideyo Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    10
  7. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    good прості, але я собі в гараж орендований робив.. Якби був мій то зробив би з цегли :)
     

Поділитися цією сторінкою