Своїми руками Камін для опалення будинку

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем ostapus, 27 лют 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    гофра використана для повітряпроводу, температура повітря не є надто високою 55-60 градусів.

    димова труба - придбавалась в Епіцентрі як спеціальна для камінів. нержавійка. коліно теж. стик герметизував герметиком Титаном 1600 градусів. Вата 600 градусів. В експлуатації бачу що все добре.
     
    Volland та Andrii_M подобається це.
  2. vlad-m

    vlad-m Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    спасибо. да, думаю использовать трубу нерж. 250 мм. еще есть вопрос: интересно, как вы сделали переход от выхода из топки ( длинный узкий прямоугольник) на дымоход (круг)? не сохранилось ли у вас фото?
     
  3. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    в мене вихід з топки - круглий діаметром якраз під трубу. Вважаю що цю частину треба брати повністю "фірмову" з усіма комплектуючими, щоб було надійно. У вас топка мабуть не така. А пошукайте десь під прямокутний вихід топки і трубу...
     
  4. vlad-m

    vlad-m Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    --- добавлено: 7 май 2014 в 14:37 ---
    собираюсь строить вот такой камин (см файл) и думаю как сделать переход к круглому дымоходу
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 15 тра 2014
  5. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    це зовсім інша система. це відкритий камін. а в мене чавунна топка за склом. Якщо ви зумієте поставититермоскло з герметизацією до мурованої топки, то тоді можна говорити про високий ККД. В даному випадку у вас все тепло буде вилітати в комин. звичайно що дещо залишиться, але нащо тоді робити перехід на круглий димохід... щось в мене нема конкретних порад з цього приводу.
     
    Volland подобається це.
  6. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Зато вентиляция какая будет и всегда свежий воздух в комнате.
     
    Володимир П та ostapus подобається це.
  7. vlad-m

    vlad-m Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    как я понимаю, для термоизоляции короба (вокруг трубы) использована фольгированная минвата - она прижата к облицовке (может быть использован обычный гипсокартон).
    а как быть с краями минваты? - меня все пугают: "нужно заделать края ваты ОЧЕНЬ ТЩАТЕЛЬНО" (чтобы исключить возможность осыпания (и вдыхания) частиц ваты).
     
  8. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    так. мінватою (звичайною), але короб з гіпсокартону зовні зашпакльований і пофарбований, ніякі частинки не можуть вилітати звідти...повітря проходить виключно ч-з гофру.
    Це стосовно короба горизонтального, який подає повітря в сусідні кімнати на 1 та 2 поверсі. А вертикальний потік повітря на 2 поверх в кімнату що знаходиться зверху над каміном, проходить ч-з трубу зігнуту з бляхи і обкладену ватою також. Ця частина труби з ватою і також поворот на горизонтальну ділянку знаходяться в демферній камері над тепловою камерою. Демферна камера - є буфером до пенелі перекриття і стелі а також місцем для розедення потоків повітря. Вона також з гіпсокартону і зовні герметично пошпакльована і пофарбована.
     
  9. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    Приз і диплом отримав:
    2014-05-29-763.jpg
    Дякую організаторам та учасникам, а також тим хто за мене проголосував!
    Наступного року готовий до нової боротьби!
     
    s13, Volland, ChameLeon та ще 1-му подобається це.
  10. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Після конкурсу 2014 ідею опалення від каміну втілив в життя мій товариш. Камін встановлений в офісному приміщенні. Забір повітря для каміну з суміжного приміщення складу. Все працює. І тепло і естетично! І головне що Україна зменшує споживання газу!
     
    Volland, Андрій Львівський та тепловик подобається це.

Поділитися цією сторінкою