Проект "багги Верту"

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем проБагги, 26 лют 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    А это трубогиб которым собственно и гнул трубы для своих машин, сделал его мне мой папа.
    Приводит движение его мотор-редуктор, трехфазный, какое его передаточное число не извесно но на выходе где-то 50-100 оборотов в минуту передаточное число где-то 10-15.Дальше момент передается на другой редуктор двухступенчастый с передаткой где-то 40-50. подбирался редуктор опытным путем, Изначально редуктор на второй ступени был другой, он не выдержал нагрузки лопнула ведомая шестерня. поменяли на другой более мощный, тот который на фото. Делалось из того, что можно было найти.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    --- добавлено: 7 мар 2014 в 10:22 ---
    Есть еще и такой у меня инструмент. очень удобный и полезный, раньше я торцевал труб при помощи болгарки и наждака, а сейчас так, ппросто отдыхаю, нет шума, быстрее и точнее результат, можно торцевать в гараже посколькву нет пыли и искр в отличии от болгарки.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2014
    космич, stol1ar, Дмитрий ДАР та 9 іншим подобається це.
  2. Владимир 156

    Владимир 156 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.702
    Симпатії:
    2.678
    Адреса:
    Киев
    Красавчеги.
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2014
  3. михаил!

    михаил! Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    запоріжжя
    если не секрет где раздобыли такую торцовку, и можно её фото полностью.
     
    Андрей123 подобається це.
  4. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    торцеватель я выиграл в конкурсе на лучшую багги 2012-го года. торцеватель был призом за первое место и его предоставил Овсянников Андрей из Москвы. Скорей всего ссылку тут давать нельзя...
     
  5. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    других фото торцевателя нет, покажу видео в работе . Замечу,что на ролике первый рез и я еще не знал какая должна быть скорость резания, какое количество масла необходимо. Сейчас уже для меня это не заменимый инструмент скорость реза в действительности на много больше и масла так много не надо как на видео. Раньше я торцевал трубы болгаркой и на наждаке но это очень шумно, пыльно и долго
     
    oldfelix, RomDzhan, Андрей123 та 2 іншим подобається це.
  6. Авега

    Авега Інженер

    Повідомлення:
    390
    Симпатії:
    744
    Адреса:
    Вишневе
    полный набор инженерной мысли - от проекта до реализации.

    браво!!! :vo:
     
  7. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    трохи обновлю тему
    добавлю відеоролік подолання болота луазом і баггі. Звичайно що проти фізики не попреш і чотири ведучі колеса завжди буде краще ніж два ведучих. Але не можна й незважать на переваги баггі, а це невелика вага і велика питома потужніть автомобіля.
    Скажу одне, прохідність це дуже умовний показник і відео це демонструє. легендарний всюдехід "волинка" з усіма її ведучими колесами просто безпорадана в болоті.
     
  8. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Без сумніву віддав голос за Ваші роботи. Професійно. Майстерно. Я в захопленні.
    А водій Волинянки просто не вміє їздити. Минулого року з нами в джиперському раллі Карпатський Кордон брала участь одна Волинянка. Там де застрягали нафаршировані УАЗи і Патролі, вона навіть лебідку не розмотувала. Цього року теж буде Карпатський Кордон, приїзджайте!
     
    Володимир П подобається це.
  9. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    :)водій першокласний, з ліцензію. ми з ним з дитинства ганяем. Дійсно волинка лізе непогано в говнах і має перевагу перед уазами і патрулями тільки в геометричній прохідності. в більшості випадків вона їм пасує. повірте на слово бо позашляховиків ми протестили чи мало й жорстоко.
     
  10. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Не буду сперечатися про Вашого водія, але та Волинянка всю трасу, більше 100км, карпатськими хребтами і болотами пройшла самостійно і без лебідки. Я свідок. Двигун там ВАЗівський, правда.
     

Поділитися цією сторінкою