Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    не путайте грешное с праведным, это зависит не от мощности а от объёма шахты, и если на то пошло то в 9-ке объем не меньше чем в 20-ке, а если добавить высоты то будет ещё больше. Это должно стать аксиомой - если некуда сбрасывать лишнюю мощу(напр. ТА) то мощность котла считаем впритык, лишнее только во вред. ТА может когда нибудь будет, может через 10 лет, а может и не будет совсем, а топить нужно сейчас
    @юриййй, они по идее горят как тырса?
     
    Останнє редагування: 18 лют 2017
    Nikodimka та Алекс Иваныч подобається це.
  2. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Підскажіть,хто знає...На ФХ вичитав такий термін "висока альфа, низька альфа".Зрозумів,що то пов'язане з повітрям,але,що то означає,хто підскаже...
     
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Це тільки по ідеї. Лушпайки дуже газифікуються. Спалюється в основному газ , який вони виділяють. Зупинити процес не бажано . Без кирпичів горить на ура , головне підібрати шар палива.
     
    volusik та kr60502 подобається це.
  4. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    у меня пелеты похоже горять, пока экспериментирую
     
    юриййй подобається це.
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    В тому то і діло , що гранули коштують бабла , а лушпайки поки нічого.
     
  6. Pyato4ckin

    Pyato4ckin Прораб

    Повідомлення:
    416
    Симпатії:
    276
    Адреса:
    Николаев
    А в горелке не пробавали?
     
  7. taker-vpp

    taker-vpp Бригадир

    Повідомлення:
    68
    Симпатії:
    107
    Z
    Я нічого не плутаю, просто написав що я раджу 20 ... і нестав нічого детально описувать, то мабуть так і вийшло "що я все наплутав":) . Тут все просто, одне діло "розраховувать все" а інше діло , в реальністі а не лабораторних умовах опалювать будинок. Я писав в цій темі, свої думки про ТА і решта . І порадив автору питання, прочитать детально якщо захоче що я думаю з цього приводу. Звичайно багато факторів впливає на вибір котла... але одні фактори існують в теорії, а інші в житті і реальні :) і частота закладання дров, залежить не тільки від об’єму шахти, а ще кілька факторів існує, але то вже інше питання буде...
     
    Останнє редагування: 18 лют 2017
  8. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Б'є те прямо в око . Для неї і брав. Сьогодні не вистачило часу. Але гадаю горіти буде та не дуже. Десь на міжсезон можливо і хвате. Завтра воно покаже. Завтра експіріенс з пальником. Відпишусь.
     
    romanx та volusik подобається це.
  9. Pyato4ckin

    Pyato4ckin Прораб

    Повідомлення:
    416
    Симпатії:
    276
    Адреса:
    Николаев
    papa
     
  10. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    здається , що в гравітаційному пальнику лушпиння спалити буде геморойно- будуть зависання . лушпиння легке і просувається по бункеру погано. воно добре тримається купи при цьому .
    треба ворушити, подавати в зону горіння.
    .@taker-vpp, 100% згоден. маса нюансів в опалюванні приміщення. сьогодні полінувався і накидав в котел кругляків зі зрізаної сухої гілки груші діаметром 120-180 мм . нема питань- котел стоїть на встановленій температурі по РТ65С вже декілька годин. проте, якщо накидати таку кількість обрізків дошки з дуба- то котел виходить на 90-95С і термін горіння зменшується суттєво. на різних дровах, думаю це всім зрозуміло. котел працює в зовсім різних режимах. .
     
    Владмир та volusik подобається це.

Поділитися цією сторінкою