Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    983
    Симпатії:
    1.725
    Адреса:
    Ирпень
    Вчера были опилки, завтра производители пелет их выберут под чистую, но пелеты будут всегда ... :)! И запас дров, на всякий случай не помешает, ...и вернутся к ним можно
    за пять мин... Если не слушать, дурацких советов, звиняйте, типа:
     
    silverneo та полюс подобається це.
  2. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Безумовно Ви праві на рахунок чавунного колосника. я хотів замовити- заявили 500 грн, та ще й ліваком. стандартні передивився в магазинах- багато з тріщинами, поганої якості. а метал, з якого я виготовляв колосники - є в наявності і витрати були тільки на електроди і власне час на виготовлення. для прикладу:
    котел, що я запроектував на замовлення (50 кВт)- встановили чавунні колосники, та ще розширювали паз до 11 мм, бо попіл не просипався. ну то таке, як кажуть припасування до умов експлуатації.
    --- добавлено: 22 січ 2017 у 21:43 ---
    дуже важлива і "корисна" глина. її домішують в пелети. вартість тони піска 50 грн, а вартість тони пєлєти 1500-2400. от і рахуйте прибуток на домішці у 5%. так виробники шахрайством збільшують вагу . потім треба коржі сілікатні виймати з пальника. сумно, що так на кожному кроці намагаються обдурити.
     
    Останнє редагування модератором: 30 січ 2017
    Радіоаматор та полюс подобається це.
  3. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Чому ж дурацькі... А чи правильно в топці в 150-200 літрів спалювати пелети на пальнику в котлові25 квт? У нас в одному з магазинів працює котел 25квт з бункером в корпусі котла. Так ось там топка літрів 30, не більше. Я не закликаю викидати ТПК, в мене самого самопал. Я кажу, що пелетні котли- це комфорт, а відповідно і краща перспектива. А на сьогодні в людей стоять газові, народні піролізні і шахтні. То чому не поставити в котельню народного пелетного? Благо умільці на форумі є, тільки чи знайдуться такі безкорисливі як Анатолій Іванович. Будем надіятись.
     
  4. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Може вам вигідно, перемістивши пару мішків з пилорами додому кожного дня на шару. А як бути тим, хто непрацює з деревом. У нас нормальної тирси не купиш, тільки дрібна як пилюка. І погодьтесь до опилок потрібні дрова.
    --- добавлено: 23 січ 2017 у 00:41 ---
    Ерні, дійсно шахрайство процвітає. Купив для опалення торфобрикети по 1000 грициків за тону. І тепер ті самі коржі виймаю при кожній чистці котла. Так пелети по темперагурі віддадуть більше, ніж торф. То може не така вже й різниця в ціні.
     
    Останнє редагування модератором: 30 січ 2017
  5. Олег73

    Олег73 Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    9
    Навіщо?Хіба що ті обрізки,що хлопці в дяді Вови просили,на розпал от і всі дрова.
    Поки придумається,звариться,купиться,пілетна котел-горелка,то і ціну на пілету загонять ближче до космосу.
     
  6. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Не забываем,солома,лузга,бурьян из под полей под пар,камыш,куринный помет,это всё сырьё для пеллет восполняется каждый сезон.Опил действительно будет зависеть от древесины,но если что, то можно протянуть и без древесных пеллет,а в доме всё равно будет тепло.А вот дрова купить стает уже не дорого,а дюже дорого,а ещё и сырые,про остальной секс с ними я вообще молчу.
     
    Радіоаматор та Владимир В подобається це.
  7. Олег73

    Олег73 Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    9
    Горить і так,свіжак з під кліток вперемішку з стружкою,але мальохо попахує,треба трубу,як в Ерні ставити,бо сусіди валянками закидають.
    Плюс шахти-ВСЕЯДНІСТЬ.
     
    lsge50 та bogdan_1983 подобається це.
  8. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    це точно. зараз палю мерзле гілля.
     
    Papp Janos подобається це.
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Да никто и не спорит,но основное то дрова,а цена уже невменяемая, я например готов с ними карячится,но цена должна быть адекватной,а если дрова подтягиваются на пересщет к цене газа,так тогда проще топить газом без секса,хоть и чуть дороже выйдет.
     
    pic16f887 подобається це.
  10. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    Сьогодні проплатив лісництву за дрова, 10 м 3 (17 складометрів) 3000 грн + доставка камаз з маніпулятором 1500 грн , і того 4500 грн за 10 м3 з доставкою та розвантаженням.
     
    volusik та kr60502 подобається це.

Поділитися цією сторінкою