Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @Erni, У Меня чугунный колосник с прозорами 8-9мм. На сухих дровах горит отлично а на сырых требуется шире прозоры. Есть у Меня квадрат 14мм попробую зделать решетку с прозорами 12мм для сырых дров. Один вопрос к Вам. За газ. окном в вертьикальном канале ненаблюдали нагара в Вашем котле ? А то Я недавно сошкрябал оттуда толстый слой. Незнаю если дать к котлу больше температуру выгорит он оттуда?
     
  2. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    я там вообще не чищу. только горизонтальную часть.
    выгорит, если подержите котел на 98-100С несколько часов. нужно через байпас поганять котел. но мне хватает сейчас мощности сьема тепла с трубного обменника
    прозор делайте 11 мм - варите колосник на прихватках, проверьте как будет гореть, если мало- разберете и сделаете 12 мм.
     
    Радіоаматор, полюс та Papp Janos подобається це.
  3. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Тільки варіть поперечки на колоснику в мене трохи прогнуло квадрат ставив на ребро такого ж діаметру.
     
  4. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Так дійсно, якщо не фсе то принаймі років через пять, буде одним з основних способів опалювання +газ. А шахтники, піролізники із величезними топками в утиль або на переобладнання. Адже вже зараз купувати дрова в законний спосіб -НЕВИГІДНО. Так що, шановні гуру-котлобудівники відкривайте перспективну тему "Пелетні котли своїми руками".
     
  5. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @vitalikluzen, Сколько перемичек ставить снизу? 3 шт ?
     
  6. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    А пелети з глини роблять,чи як?:)
     
    Vasil77, Papp Janos, Олександер_1 та 3 іншим подобається це.
  7. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    2 перемички ставив.
     
  8. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    При всем уважении к таким экспериментам , но наверное проще и дешевле поставить стандартные чугунные .
     
    Vasil77 та kr60502 подобається це.
  9. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Глина тут ні до чого. Просто через лісову мафію у нас дров придбати стає складніше. А пелети купити, без проблем. Я про питання економічної доцільності. А роботи скільки біля дров. Ось і думай що краще і який котел...
     
  10. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    Вы считаете что котел на пилете выгодней котла на опилках? Вчера набирал опилки на пилорамы заходят пацаны из пилетного цеха вопрос меня убил, дядя Вова можно взять немного обрезков в цехе протопить , а то холодно пипец.
     

Поділитися цією сторінкою