Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Проходимість на 3-х ход.-1", ана пелюстковому 1 1/4".@Zabic, @Алекс Иваныч, хлопці напевне не буду відповідати на всі Ваші запитання,бо надіюсь,що ситуація пішла на поправку,хоча прийму все до уваги,що Ви написали.Розкажу попорядку.Зранку прийшов до котла,думаю перегляну ще раз все на рахунок рівня самого котла,дякую,що навели на думку.Стоїть ніби по рівню,а придивився в горизонтальному теплообміннику і бачу листи ніби трохи вигнуті вверх.Якщо для листа зовнішнього,де патрубок, це добре,то для внутрішніх навпаки,утворюються кармани.Забив я в кожен канал по клину,таким чином ніби їх вирівняв.Пізніше мав телефонну розмову з паном rondlyk,який мені пояснив,що не потрібно,щоб котел швидко набирав температуру,все повинно бути плавно,як краще виставити РТ і таке інше.В результаті котел працює вже 6год.,можна сказати,що не булькав,десь час від часу пару бульок.Наразі я задоволений,побачу як буде завтра.Димогази можна сказати в нормі.Напочатку трохи піднімались,десь до 300,а так в основному 200-210.Зараз котел ще горить,то в районі 170-180.Турболізатор поставив один в нижній канал,трохи переробив,бо там стоїть клин.напевне завтра зфоткаю,може комусь цікаво,або вечером ,коли остине.Дякую Всім за допомогу.
     
    shnek та Алекс Иваныч подобається це.
  2. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    У меня обвязка отсутствует при резком старте начинает булькать немного я просто увеличую скорость на насосе пока не выйдет на режим потом естественная циркуляция.
     
    vintik1976, bogdan_1983, predka та ще 1-му подобається це.
  3. vintik1976

    vintik1976 Бригадир

    Повідомлення:
    211
    Симпатії:
    214
    Адреса:
    Запорожье
    @predka, вы знаете даже не задумывался об этом,просто прикриваю при разгоне котла либо дверцу поддувала ,или же шибер на трубе(заслонку на дымоходе)Кстати ктото на форуме спрашивал,нужен ли шибер-да,нужен обизательно
     
    bogdan_1983 та predka подобається це.
  4. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    зачем?
     
  5. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Навіть не знаю,що би без шибера робив з димогазами,при повністю відкритому температура пре,як дурна.Повністю відкритий тільки при розтопці,потім закриваю наполовину,а потім ще трохи.Димогази ніби в розумних межах.А на рахунок булькання,трохи побулькує,та ...бог з ним,вже починаю привикати:-D.
    --- добавлено: 5 січ 2017 у 20:31 ---
    А Ви не ставили?Ну,не знаю,наприклад вітер на дворі сильний,відповідна тяга сумасшедша.Заслонка то добре,але як є шибер прикрив трохи і котел тихіше працює,менше в трубу тепла вилітає.А про димогази-ніякий турбік так не збиває температуру ,як шибер,я вже їх різних попробував. Принаймі в мене так.
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2017
    vintik1976 та bogdan_1983 подобається це.
  6. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    так а заслонка піддувала навіщо? вона ж саме для цього призначена, звичайно можна і шибером регулювати, але для чого?
    турбулізатори потрібні для кращої тепловіддачі, а не для збивання температури, я так вважаю
    може я чогось не розумію...
     
    Останнє редагування: 5 січ 2017
    ВІТАЛІЙ3636, predka та bogdan_1983 подобається це.
  7. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    Привикли би, я на ДГ вже не звертаю уваги, тим паче ДГ високі при старті котла,коли горять дрібні дрова, коли доходить до грубших , температура ДГ паде до 200- 250 гр. Я шибер в свому котлі не зробив, ті хто планують робити котел, шибер ставте обовязково, можливо пригодиться, коли схочите гратися з ДГ
     
    Дмитрий ДАР, vintik1976, predka та ще 1-му подобається це.
  8. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Просто з шибером з'являється можливість більш плавно настроїти горіння(правда не завжди вдається:-D).Я взагалі ще би хотів попробувати зі стабілізатором тяги.Маю нержавійку з пральних машин,і вже так задумуюсь,може після свят щось зварганю.
     
    vintik1976 та kr60502 подобається це.
  9. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    не забудьте фотозвіт зробити
    --- добавлено: 5 січ 2017 у 22:02 ---
    поділюся спостереженнями
    топлю дровами, але є трохи вугля, так от коли закладаю то сипну совок-два вугольку подальше, до газвікна - горить значно краще, без диму, таке враження що вуголь виконує роль каталізатора
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2017
    vintik1976, bogdan_1983 та predka подобається це.
  10. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Все проще . Температура от угля выше , вот и сгорание или , как нравится догорание , идет лучше
    --- добавлено: 5 січ 2017 у 22:20 ---
    Вы сами ответили . Получается не всегда . Если кому нравится постоянно дергать шибер , тогда иожно ставить . Обычно он сильно мешает чистке.
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2017
    Дмитрий ДАР та predka подобається це.

Поділитися цією сторінкою