Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. DoctorMED

    DoctorMED Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    тут
    Доброго здоров"я всім форумчанам ;)

    Цікавить чи хто пробував на даному котлі використовувати пальник на відпацьованому маслі? Які результати, конструктивні особливості? Може є креслення. Дякую
     
  2. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    поделюсь наблюдениями, может для многих это и не новость
    я с утра обычно протапливаю и засветло заряжаю следующую закладку, утром глаза продрал чиркнул и понеслось, но это было на сосне, и вот добрался до "твердых" дров и оказалось что закладка за день не всегда успевает прогореть, вчера заряжал а в котле ещё оставались тлеющие угольки и я решил что закрою все дверки и оно потухнет, но в процессе закладки оно уже начало разгораться, я закрыл и бросил это дело, успел заложить где-то 1/3, сегодня утром полез а там дров то и нет, и жар ещё краснеет, это выходит оно 16 часов там тошнило и не потухло, я дров подкинул и пошло по новой...
    получается при закрытых дверцах оно горит(тлеет), понятно что там не идеально герметично но все же..
     
    Влад 1503 подобається це.
  3. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Герметичність плюс вітряна погода,тліє аж бігом.
     
  4. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    984
    Симпатії:
    1.725
    Адреса:
    Ирпень
    Такая картина по окончании топки: жара ещё много, но ТУХ уже 80, а на котле 90,
    и чтобы не "выхолаживать" котёл, закрываю поддувальную заслонку (снимаю цепочку)
    и ... шибер на ДТ, затухает моментально, а следующая протопка дожигает оставши-
    еся угли ... :)!
     
    Алекс Иваныч та kr60502 подобається це.
  5. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    Добрый вечер. Я болшенство топлю с дубом, но среди них есть неболшая партия граб. Заметил что самый больше дегтя от граба, правда не так сухие но с дубом таково небыло. Незнаю как у Вас?
     
  6. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    Посмотритье это видео, испытание инвертора по китайски.
     
  7. DoctorMED

    DoctorMED Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    тут
    Там з кабелями щось підозріло накручено :) Цілком можливо що поливають один інвертор, а варять іншим :) Якщо з кабелями все чесно, то тоді вода дистильована. Вона струм не проводить аж ніяк.
     
  8. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Шановні майстри , дуже вас прошу поради . В мене потік чавунний теплообмінник в газовому котлі . Дай бог здоровя автору теми , що по його кресленнях я вчасно зробив цього тп котла . Так є альтернитива , а то булоб взагалі скрутно. Вибачте що не втему , я створив тему в гілці про газові котли але тут жвавіша тема. Ось шлях https://krainamaystriv.com/threads/27591/
     
  9. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @Vovik07,
     
  10. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    Замовив вчора контролер інтер електронікс з датчиком димогазів b2c299df7571812d82aea9ee93934995.jpg сподіваюсь трохи скоротити витрати палива за рахунок димогазів. Чекаю на девайс, і на практичні результати, буду писати про результати в темі. Сподіваюсь інформація буде корисна
     
    Sergey1966, blossem, styuart_36 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою