Расход дров ТТ котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем doroshenko1977, 20 лют 2014.

  1. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Секрету немає.Підійшов до сусіда який працює у ресі, спитав чи можливо це зробити,відповів що можливо якщо є потужність ,звів з людиною яка конкретно це вирішує,під"їхали на місце подивився сказав що можна.Написав заяву про збільшення потужності з 1.2кв(зазначена потужність у старому договорі)до 10кв.для втановлення електрокотла.Заява відправляється у область,повинні надати дозвіл,тоді проводиться оплата і на протязі місяця обіцяли все зробити.Ціну назвали 930гр.за кіловат,в неї входить документація робота по монтажу(крім контура)кабель до лічильника і сам лічильник.Документи які п
    отрібні:техпаспорт будинку документ який підтвержує право власноості на будинок власний паспорт інд.код і старий договір на електренергію.Важливо те що ціна на цю послугу до нового року була 1500гр за кв. значить значить змінилась політика у цьому питанна.Думаю що певний період поки ще є потужності з цим проблем небуде.а далі або будуть модернізувати мережу або прикриють збільшення потужностей.Так що думаю зараз якраз час цим зайнятись.
     
  2. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Дякую. Про потужність все зрозуміло. У нас з цим проблем немає. У багатьох сусідів зазначена потужність підведена, але платять більше 1грн за 1кВт/год. Хотілось уточнити про тариф на электроопалення. У вас його призначають автоматично з підведенням потужності? В будь-якому разі чекатимемо на подальшу інформацію у вашій справі.
     
    Останнє редагування: 9 бер 2015
  3. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Тарифи єдині по цілій Україні.Заходите на сайт нкре або свого обленерго і шукаєте розділ з тарифами для опалення.Я живу у Ів Франківській обл.то недавно на сайті прикарпаття обленерго з"явився окремий розділ з інформацією про те як поставити двотарифний лічильник і навідь є безкоштовний номер для інформації по цьому питанню. Так що шукайте у своїй області і звоніть і будете все знати.
     
  4. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Про тарифи я в курсі. Або я не зовсім ясно виражаю свою думку чи ви не так мене розумієте. У нашому Полтаваобленерго лічильник двозонний теж поставлять без проблем. Але платити за використання більше 600кВт/год ми будемо по 1.407 грн з 1.04.15 і 1.68грн з 1.03.17 вдень та 0.735грн і 0.84грн вночі. Тариф на електроопалення 0, 366 вдень і 0.183 грн вночі у нас не надають без довідки про відсутність газопостачання.
     
    Останнє редагування: 9 бер 2015
  5. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Зрозуміло. Попробуйте через когось вийти на людину яка це вирішує,можливо просто треба якусь суму заплатити мимо каси.
     
  6. Охрiм Макуха

    Охрiм Макуха Бригадир

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    м.Люберцы, Московська обл.
    Хата 160 м2 (2 поверхи по 80м2). . Котел саморобний 100кВт. Заряджаю теплоакумулятор 8м3 за 4 години (від 30 до 70С) один раз в 5 днів, якщо на дворі близько 0С, а в хаті +20С. Дрова соснові, обрізки з пилорами. За 4 години згорає 120 кг. IMG_0154.JPG IMG_0155.JPG
     
    Yanuwevsky, Дмитрий ДАР, leshiy_40 та ще 1-му подобається це.
  7. LevkoVerba

    LevkoVerba Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Це ж корупція!!!
     
    stryzhko подобається це.
  8. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Ну у нас поки її не побороли ,так що поки можна.
     
    Yanuwevsky та LevkoVerba подобається це.
  9. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    Це прекрасно я вважаю! :grabli: Альо?! З таким підходом і не поборемо!!! Чи цим, як завжди, має зайнятися хтось інший, а ми ще трохи покористуємось, поки можна?
     
    Юрій Мокрицький та Охрiм Макуха подобається це.
  10. Makross

    Makross Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    г.Киев ул.Промышленная 2
    Час горіння на одному завантаженні котла, дуже тонка справа на яку впливає не один зовнішній та внутрішній фактор а саме:
    1. Правильний вибір потужності котла
    2. Висота стелі
    3. Кількість води в системі
    4. Тепло втрата приміщення.
    5. Температура за вікном

    Зі слів моїх покупців, при правильному розрахунку котли Вихлач відповідають заявленим нормам

    Wichlacz GK-1
    c примусовою подачею повітря і автоматичним регулюванням
    Паливо: вугілля, вугільні відходи (1 завантаження не менш ніж на 48 годин роботи);
    поліно, торф та ін. (1 завантаження не менш ніж на 12 годин роботи) котел працює майже на всіх видах твердого палива, не зважаючи на їх вологість.
     

Поділитися цією сторінкою