Расход дров ТТ котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем doroshenko1977, 20 лют 2014.

  1. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    1. Відносно кола Пепса.Нічого поганого про нього не скажу ,користувачі тут є так що інформацію зібрати немає проблеми.Основний недолік для мене це складність у виготовленні,хоча один раз для себе можна і помордуватись.Але для Вашої опалювальної площі котел 40 кв. категорично не підходить,хіба з теплоакумулятором. 2.Відносно розходу дров ще раз висловлюю свою позицію-розхід дров у котлів з якісним спалюванням(окрема камера допалу газів з футеровкою і з подачею вторинного повітря )буде приблизно однаковим . На підтвердження пригадую інформацію від форумчанина Юрія який виготовив і користувався котлом верхнього горіння піролізного типу і шахтним.то він писав що не бачив принципової різниці у розході дров.Умепе також стоіть шахтник і "бубафоня" і я не можу сказати який економічніший.Однозначно найкращий варіант піролізник сухі дрова і теплоакумулятор,тут можна говорити про економію.Але цей варіант найдорожчий і працює фактично тільки на сухих дровах. Тому раджу робити шахтник,в якому можна спалювати любе паливо і з нормальним ккд.
     
  2. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    igoro спасибо за ответ,я Вас услышал,просто мне очень нравится схема Калвиса,имеется в виду трехходового исполнения как 2-25,но принцип,картинку я видел,а чертежа нет, Пепс08 выложил чертежи,плюс фото,видео,по этой можно сказать полной информации изготовить котел можно,хоть он и сложноватый,а вот по шахтным засада,чертежа нет,куда шамот,сколько,какие размеры ну и.т.д.
     
  3. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    тиць
     
  4. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Почитал,ничего не понял,общие фразы,блин я уже и чертеж на 25 кВт шахтника купить готов,абы все было подробно разжовано,с размерами,раскроем металла,какая футеровка,куда что укладывать,размеры окна ну вообщем все подробно,если у кого то есть такой чертеж предлагайте в личку,ну естественно за адекватную цену.
     
  5. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    http://www.myhouse.name вот у кого можете купить черчеж разжует и проглотить поможет .
    --- добавлено: 7 мар 2015 в 13:04 ---
    Люди делали по его черчежам котлы и довольны остались .
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2015
  6. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Купіть креслення glaz12
     
  7. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Я просто не слышал , чтоб глаз торговал чертежами , но в любом случае нужно обращаться к нему в личку или в тему .
     
  8. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    можу розжувати.питайте в "лічку"
     
  9. santan

    santan Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    между прочем тема об расходе дров а не чертежах котла
     
    Voyutichi подобається це.
  10. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Вибачаюсь, що не по темі. Але тариф на електроопалення у нас раніше видавали при наявності довідки з місцевих органів влади про відсутність газопостачання чи централізованого теплопостачання. На яких умовах вам дають такий тариф, якщо не секрет?
     

Поділитися цією сторінкою