Расход дров ТТ котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем doroshenko1977, 20 лют 2014.

  1. doroshenko1977

    doroshenko1977 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    20
    Где можно увидеть Ваш котел?
    --- добавлено: 12 мар 2014 в 18:59 ---
    Что за конструкция ?
     
    Останнє редагування модератором: 20 бер 2014
  2. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Мой - у меня в котельной.
    Аналогичные - у меня в альбоме https://krainamaystriv.com/useralbums/527/view
    Это Бубафоня - в названии уже описана конструкция.
     
    Останнє редагування модератором: 20 бер 2014
  3. dimonkov 26

    dimonkov 26 Майстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    52
    Модернізована цегляна піч, одного оберемка вистачає нагріти теплоносій до 80градусів

    https://krainamaystriv.com/threads/19074/
     
  4. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Добре будо б перевести розхід дров в живу копійку.
    Щоб люди на форумі могли газ ,дрова .
    Яка економія .
    Що б не вийшла економія 300гривень .
    Якщо порахувати скільки часу займе кочегарка , виходить що я в рік один місяць працюю кочегаром з зарплатою 300гр.
    [​IMG]
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Якось рахував "на досугє". Якщо все купляти і наймати, і коли газ по гривні, то ХЕР на ХЕР получалося. Ну а коли якусь ланку можна пропустити, то там і економія. А ще дуже вагомий фактор, при наймні для мене, ХУТІНУ ПУЙ. Тепер мабуть у багатьох щось зміниться, газу 200 кубів на місяць ну ніяк не вистачить, у сильний мороз цього тільки, що не розморозитись.
    Не важко, можна порахувати, але для кожного регіону своя "економія" вийде.
    Ну що, почнемо???:Hi:
     
    mexanikcom подобається це.
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ну давайте, переводьте.
     
  7. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Маю газовий і тт котел.Тт користувався місяць півтора на рік щоб вкластися в 2500 куб.на рік.При ціні газу 1.09 дешевше опалювати газом чим тт котлом.Вчора написав заяву в РЕМ на проведення 3 фази з двохзонним лічильником і тарифом для електроопалення.Поки електрокотел ставити не буду планую електробойлер і електроплиту,так як 1 кв .вироблений з газу в не опалювальний сезон при ціні газу 7.19 виходить приблизно 90 коп.В опалювальний сезон 3500-5000 кв.в місяць(поки не зрозуміло скільки) буде по мінімальній ціні 36.6 коп за кв.а уночі з 23 до 7.00.взагалі 0.7 чи 0.5 тарифу (теж поки не зрозуміло),так що можливий варіант тт вдень і електрокотел вночі .
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А скільки кВт дають? І скільки вам нарахували оплати за підведення 3х фаз? Я почав також тим займатись. То мені сказали, що РЕМ більше, ніж 10кВт не дасть.
     
  9. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    А я 10 і беру,мені вистачить.Обійдеться приблизно 10000 гр .Назвали ціну 930 гр. за кв. В цю ціну входить робота по підведенню кабель до лічильника і лічильник.
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    То це 10кВт на годину??? В мене сусід працює в РЕСі, почипляв собі всі прибамбаси, то казав, що на ніч ставить електрокотел на 4кВт. і як не великий мороз, вистачає. (хата біля 120-130 квадратів, пінопластом не утеплена)
    Але ахмєтка з мАцкалями тут не просплять, щось придумають для рядового дядька, я би не дуже надіявся на електрику.
     
    mexanikcom подобається це.

Поділитися цією сторінкою