Утеплення стін зовні мінеральною ватою

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем barnych, 15 лют 2014.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    є досвід утеплення хати на львівщині розміром 13на10( стіни - суцільна цегляна кладка 1,5 червоної цегли) шаром 10см мінеральною ватою урса стандарт з обшивкою китайськими магнезитовими плитами , фасаду 2роки за січень1914 при середній температурі в кімнатах 20 по цельсію оплачено за опалення газом 103 гр
     
    Останнє редагування: 15 лют 2014
  2. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    good надіюсь помилка , я за січень заплатив 60 грн.( зняли на повірку газовий лічильник)
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    нерозумію в чому помилка по показах лічильника спалено 190 м.куб. газу плюс знижка на дітей війни 25 процентів і того 103 гр.
     
  4. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    що означає січень 1914 hello
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    рахунок-квитанція від5.2.2014 одержувач ПАТ ЛьвівГаз вид платежу послуги з газопостачання за січень 2014 року нараховано 190м.куб нараховано замісяць103.37 субсидії 0.00 до оплати 103.37
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Утеплюючи стіни треба мати на увазі що температурра з обох сторін стін змінюється в часі і призводить до міграції точки роси в товщі стін і як наслідок неминуче їх зволоження- тобто утеплюючий шар на зовнішній повехні повинен мінімально перешкоджати паровиділенню інакше кажучи висушуванню стін.Мінеральна вата в цому має переваги перед пінопластом.Слідуюча річ на яку треба звернути увагу то облаштування пароізоляції на внутрішній поверхні стін що є непростим завданням. В даному випадку через бак можливостей я від того утримався проте облаштовуючи стелі з гіпсокартону зробив пароізоляцію з допомогою так званого пінофолу який одночасно є утепленням.Варто звернути увагу при покупці даного матеріалу на те щоб він був дійсно з алюмінієвою фольгою - спінений пліетилен з напиленням має малу ефективність як утеплювач.
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    хочу викласти міркування що привели до даного технічного рішення:перше-перебувою на україні непостійно тобто є обмеженя в часі- дане утепленя я зробив на протязі листопада самостійно без залучання жодної допомоги ,друге-ціна - спробйте порахувати утеплення пінопластом з параметрами: 10 см пінопласту +захисна штукатурка товщиною 8 мм в матеріалі і з роботою при умові дотримання всіх технологічних вимог ,третє-негорючість ,четверте механічна міцність - не маю жодної проблеми з тим щоб порсто оперти на стіну драбину залізти й щонебуть закріпити,далі щодо довговічності матеріалу є багато теоретичних застережень на що з особистої практики маю такий досвід: в 2010 році працюючи на реконструкції торгового центру MAY( доситьскладна будівллля 7 поверхів над поверхнею і 2 під поверхнею) в центрі праги зведена в 1968 році шведською фірмою в тоді соціалістичній чехословаччині на власні очі бачив коли прорізав в зовнішніх сендвіч стінах нові отвори для вікон (оцинкована бляха мяка мінеральна вата двійний шар гіпсокартону з середини без жодної пароізоляції) що після 42 років експлуатації матеріали майже не мали ознак зношення -ну оцинковка потемніла вата трошки жорсткіша але не сипеться в принципі якщо хтось працював ватою туркат на україрі-то є повна аналогія по жорсткості (тепер волокна роблять трохи тонші й вата трохи мякша) не знаю я зробив висновок що то мене однозначно переживе ну а дальші міркування може викладу при настрої тепер мені стало нудно
     
    Останнє редагування: 2 бер 2014
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Дайте фото фасаду, як то все виглядає ззовні.
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а щодо магнезиту поки що нічого сказати не можу наразі спостерігаю пройде років хоч 5 можна буде говорити, в усякому разі питався я в прохвесури в львівському політесі вони до матеріалу скептично налаштовані треба здобувати власний досвід на україні матеріал недавно та й ще й китай а український магнезит дорожчий і мені не подобається
    --- добавлено: 23 мар 2014 в 17:56 ---
    а як то зробити?
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2014
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Скидаєте фото на комп, заходите на форум в тему, клікаєте "Завантажити файл", відкривається вікно для пoшуку файла, вибираєте потрібний, клікаєте "Відкрити". Все, файл вставляється.
     
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою