Проблемы с котлом Immergas Nike Mini 24kW Special

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем WOLF76, 7 лют 2014.

  1. WOLF76

    WOLF76 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Авторізованим дилером Іммергазу, наскільки я вдавався в цю тему, є компанія "Водна техника" м.Київ. Також, від них є і гарантійка. Подзвонив туда, відповіли, що треба звертатися до їх представника у Дніпрі. Представник у Дніпрі відповів ,що запчастин немає і вони ними не займаються, звєртайтеся до сервіс центру в Дніпрі, яким є НВО"Газіфікатор" (вони до речі і брали котел на обслуговування,а також ремонтували першу плату). Вартість нової плати з роботою була в них орієнтовно 2000,00 грн, але ж плату потрібно було чекати 2-3 неділі. Я знайшов і купив нову фірмову плату у Кировограді (все обійшлося у 1650,00 грн з роботою). Можливо й справді проблема у зайвому заряді.
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Так. Купити у нас легко ,а коли доходить діло до сервіса - одні проблеми.
     
  3. WOLF76

    WOLF76 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Так і є. "Впарювати" навчилися, а далі... Як в тому анекдоті - "Дякую, що не послали"
     
  4. iakmak

    iakmak Бригадир

    Повідомлення:
    301
    Симпатії:
    123
    Так, це воно. Так, погана ситуація склалася, і добре що вона пристойно вирішилась.
    Наша лавка серед усього іншого торгує Іммергазом - а у сервіс завжди відправляемо до ВТ. З проблемами ще не зіштовхувались, тож я беру ваші слова до особливої уваги.
    У іммергаза правда проблеми бувають "на лінії" підробок, але це наскільки я бачу не ваш випадок.
     
  5. Alex1980

    Alex1980 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Львов
    Шановний(на) Wolf76, сподіваюсь ви вирішили питання з вашим котлом. Від себе наголошу ще раз на заземленні -зробіть обов"язково. І на майбутнє: маємо усі запчастини до вашого котла тут: http://www.instalator.com.ua/ua/zapchastyny.html?brands=7
     

Поділитися цією сторінкою