Хто вміє працювати в AUTOCADi ?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем pepe, 25 січ 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    в принципі, нема різниці, ким працюєте, головне, що прога допомагала працювати.
    Ви говорите про якусь реєстрацію на Аутодеск.. Ця реєстрація дає вам право не платити за користування програмою? Тимчасово вони колись давали покористуватися прогою без можливості зберігання результатів, але це також обмежено було в часі. Автокад мінімум в 10 раз дорожчий від компасу, (може і у стільки раз кращий), не думаю, щоб власники програми Автокад були альтруїстами (компасисти також не такі :)).
    Тобто з мого погляду на вашу ситуацію я би освоїв компас (що я і зробив). Пробував я і автокад (з нього починав), компас пішов легше.
    Одне зауваження для новичка: програма (будь-яка) допомагає розмістити множину точок за вказаними вами координатами. А от вся робота по введенню координат покладається на новичка. Я спочатку грішним ділом думав, що програма за мене сама це робитиме. :)
     
    Andrii_M подобається це.
  2. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Или такая-же .....нная как и все?
     
  3. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Нет, регистрация легальная, можно получить права на использование полной версии на 3 года. Правда, при небольшом лукавстве. Дают студентам и преподавателям.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    "якщо вЖЕ КРАСТИ - ТО МІЛІОН.." не розмінюйтесь на дрібниці..
     
  5. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Кто?
     
  6. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Обратитесь на сайт. Там доступны все продукты разработчика Автокада. Сайт Автодеск. Не надо искать сложностей - все мы или студенты или преподаватели. Я в своей жизни немало преподавал. Там же можно и купить доступ.
     
  7. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Та нет. Есть 14-й "АвтоКад", 15-й "Компас", 16-й "АрхиКад" и 12-й "DIALux". Все для личного пользования.
    Просто хотелось узнать, у кого такая щедрость.
     
  8. nutson

    nutson Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Щедрість від самих розробників, скачати автокад (любий із сьогодні наявних) із безкоштовною трирічною ліцензією можна на офіційному сайті, як вже згадувалось вище це спеціально для студентів для некомерційного використання саме тому на всіх створених в цих програмах документах буде спеціальний напис якого не можливо позбутись (правда не знаю як він виглядає) саме цей напис і буде виключати можливість комерційного використання програми.
     
  9. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Надпись по контуру листа при печати.
     

Поділитися цією сторінкою