Низько температурна енергія

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем kolyan27, 18 січ 2014.

  1. kolyan27

    kolyan27 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Хто знає які енергоустановки працюють на фреоні? ділимося досвідом і концептами які працюють або теоретично можуть працювати.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    теплові машини, які забирають тепло у холодного тіла. Шукаєте застосування фреону?
     
    Энки подобається це.
  3. Zurbagan

    Zurbagan Бригадир

    Повідомлення:
    530
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Киев
    Так это ж целую педивикию можно написать! Вы бы по конкретнее вопрос задали.
    Что-то мне подсказывает, что Вы ищите старый кондиционер, с которым можно поэкспериментировать?
     
  4. kolyan27

    kolyan27 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    у вікі вже питав. я мав навазі машини які виробляють механічну енергію. забираючи енергію низької температури
     
  5. Zurbagan

    Zurbagan Бригадир

    Повідомлення:
    530
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Киев
    Просто если прямо по вопросу:

    то таких нет, т.к. если мне мой склероз не изменяет, то галогеналканы не горят. Другого применения фреона в установке БЕЗ применения каких-либо других энергий я не вижу.
    Я так понял Вам двигатель Стирлинга покоя не дает?
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  6. kolyan27

    kolyan27 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    я вже найшов що шукав це ОРЦ турбіна (органічний цикил ранкіна) десь чули або розбираєтесь в роботі таких агрегатів
     
  7. kolyan27

    kolyan27 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    всім майстрам і теплотехнікам приєднуйтесь до обговорення "Чи можливо зробити ORC турбіну потужністю 10-15 кВт" в мене концепт який в інтернеті ще не зустрічав. Пишіть! Україні треба зменшити витрати електро- енергії і газу це актуально
    --- добавлено: 5 окт 2014 в 20:29 ---
    про ORC турбіну чули?
     
    Останнє редагування модератором: 13 жов 2014
  8. Zurbagan

    Zurbagan Бригадир

    Повідомлення:
    530
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Киев
    Давайте подробнее. Интересно.
     
  9. kolyan27

    kolyan27 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    принцип роботи простий але щоб зробити ефективну установку розбиратися в термодинаміці газів.
    Отже за допомогою деяких видів фреонів забирати енергію з середовища де температура сягає лишень 60-100 градусів Цельсія. наприклад фреон R22 кипить при температурі 70 градусів і створює тиск 29 бар а при температурі 10 градусів сконденсується з тиском 5.8 бар тоді виходить різниця тисків 23.2 бари. якщо є різниця тисків є і рух газу від більшого до меншого тиску. відповідно цей газ крутить турбіну. і в залежності від кількості газу при тискові 23.2 бари який проходить через турбіну ми маємо потужність чим більше газу тим більша потужність. далі сконденсований фреон насосом подається в випаровувач. ця система працює по замкнутому циклу Ренкіна. як забезпечити різницю температури в 60 градусів в мене є деякі ідеї якщо цікаво пишіть.
     

Поділитися цією сторінкою