Поступовий перехід на альтернативні джерела енергії

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем проБагги, 13 січ 2014.

?

кто лучший в категории цена/качество

  1. Квазар

    41,7%
  2. Yingli Solar

    8,3%
  3. Progeny Solar

    8,3%
  4. STP

    0 голосів
    0,0%
  5. QSolar

    8,3%
  6. ALTEK

    25,0%
  7. Phono Solar

    8,3%
  8. ET Solar

    8,3%
  9. Calyxo

    0 голосів
    0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я мав на увазі вертикальну турбіну, сам задумувався, але з вітром не ахті тут. Наступлять кращі часи обов"язково поексперементую. Вам простіше, початок уже є.:Hi:
     
  2. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    експерементувать з вітром і я буду обовязково.
    Прийняв рішення нарощувать потужності власної сонячної електростанції. Слідуючим кроком хочу купить добрий інвертор на пікових 2-3квт бо були такі випадки коли потрібно було вімкнути єлектропічку на декілька хвилин, акб потягли б та от інвертор не переварить. Мій вибір впав на вітчизняну продукцію - безперебійники "форт" правда ціни на них немаленькі можливо є дешевші рішення?
     
    leshiy_40 подобається це.
  3. oldfelix

    oldfelix Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Львів
    Хороший інвертор дешевим не буде, на соьгоднішній день ціна 1,5-2 кВт з "правильною" синусоїдою від 4000 грн. і до "космос". Шукав швагрові, правда 48В-220В, найдешевше знайшов тут delta.ub.ua, славне місто Тернопіль. Можете звернути увагу на марку MeanWell(MW), користуюсь їхніми блоками живлення для промислової автоматики, нормальне співвідношення ціна/якість, нарікань від клієнтів не маю. Крім того, добре порахуйте потрібну Вам потужність, більшість інверторів витримує перенавантаження короткочасно 10-30 с до спрацювання захисту(якщо він є), деякі моделі при +25% до 3 хв. Краще візміть інвертор на необхідну потужність відразу, ніж паритись потім "что дєлайть" або "мля... згоріло" і повірте, ми не настільки багаті, щоб купляти дешеві речі, перевірено на власній кишені :)
    Будете мати настрій подзвоніть - 0676733700, поспілкуємось.
     
    Володимир П та leshiy_40 подобається це.
  4. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    неприємний осадок! в чому проблема, люди, допоможіть розібраться?
    показники контролера сьогодні:
    напруга на акб 24.3В ранок(8:00), 24,3В вечір(20:00)
    кількість зарядженої енергії 469 ампер-годин (ранок), 480Ампер-годин (вечір)
    кількість витраченої енергії 432 Ампер-годин(ранок), 447 Ампер-годин (вечір)
    тобто за світловий день система виробила 11 Ампер-годин енергії. Нескладний розрахунок 11*24, 3=267,3 Вати за день....якось малувато для великої 215 Ватної панелі за літній світовий день( до обіду ясно, після обіду хмарно з двох небо було затягнуто дощовими хмарами) За весь час моніторингу я один раз тільки бачив струм зарядки 7 А в основному струм зарядки 0,6-1,9А
    Сьогодні АКБ був розряджений зранку приблизно на 2/5 своєї ємності і на протязі дня контролер чи панель так і не змогли їх зарядить до повна як же вирахувать слабке місце? бо в перші дні я дзвонив продавцю контролера і панелі з питанням, чому струм заряду такий низький вони сказали, що це нормально контролер дає стільки акб скільки їм потрібно, акб заряджені тому й струм малий, але ж зараз акб розряджені а струм низький...
    Наприклад в 11:00 дня струм заряду 1.9 Ампера при ясному небі і напруга акб 24.8В Я вважаю що це мало... Грішу на контролер.
    SOSSOSSOS
     
    Останнє редагування: 12 лип 2014
  5. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    Сьогодні придбав новий мультиметр для вимірювання струму, і ось,що я зясував. струм короткого замикання на панелі(квазар 215Вт) дорівнював нулю о дисятій годині ранку, контролер теж показував відсутність зарядки акб, при цьому небо було затягнуте грозовими хмарами, освітленність була низькою отже при низькій освтленості панель зовсім не працює, паралельно виміряв струм на китайській панелі "перлайт 30Вт) вона теж не працювала, тобто струм короткого замикання був 0,0А.
    Коли дощ пройшов і грозові хмари розійшлися, але небо ще було повністю захмарене(13:00) то зявилася зарядка: панель Квазар - 0,9-1.5А; панель Перлайт - 0,15-0.2А
    Тобто при поганій освітленості (дощ) виробляєма потужність панелі зменшується почти в десять раз. Я знав про це але ж не в десять разів... от такі спарви малята, тому контролер ні причому. тестування продовжую
    --- добавлено: 13 июл 2014 в 13:33 ---
    цікаво б було протестувать полікристал і монокристал в одних умовах, кажуть, що остання краще працює при поганій освітленності
     
    Останнє редагування модератором: 21 лип 2014
    metka, Voyutichi та Andrii_M подобається це.
  6. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    Пройшов рівно місяць експлуатації моєї електростанції. Системою задоволений. В грозові дні мені прийшлось понервувать,бо записи проводжу щодня і в ті дні вони були не дуже вражаючими, але система працювала автономно і повністю справлялась з поставленою задачею, рівень заряду акб ніразу не впав до критичного(21.4В) щоб контролер відімкнув споживач.
    -В середньому напруга акб за ніч падає до 24.7В найменший показник 23.5(в грозові дні акб повнстю не заряджався) максимальний показник 25.7В. В використанні електричних приладів не обмежувались на віть в грозові дні. Повністю заряджений акб 27.4В.
    -Показник виробленої енергії склав 625Ампер/годин (625* 26=16,2кВт/год)
    -Показник витраченої енергії склав 572Ампер/годин (572* 26=14,8квт/год)
     
    Voyutichi, Genas та Энки подобається це.
  7. Genas

    Genas Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Одесса
    Как поживает ваша электростанция? Вы уже используете гелевые АКБ, а какой емкости и производитель?
     
  8. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    Доповiдаю. Один аккумулятор сдох, акки спецiалiзованi. За два роки експлуатацii напруга за нiч тiльки двiчi опускалась до критичних 22.5В весь iнший час коливалась вiд 24.5 - 25.0. Цii зими був мобiлiзований тому вимкнув iнвертора i система працювала в буферному режимi. По веснi коли запустив систему то один аккумулятор за нiч розряджався бiльше iншого докритичних 10В. Думав Iх треба вирiвнять по напрузi, але пiд вечiр пiсля повного заряджання вони мають однакову напругу. Тепер думаю що в майбутьньому коли буду докуплять сонячнi панелi то вже купувать звичайнi стартернi аккумулятори. В кого э якi спостереження. Досвiд по використанню стартерних акб в сонячнiй системi?
    --- добавлено: Jun 8, 2016 3:22 AM ---
    Aккумулятори Альтек 6fm 40 GEL, система 24В тому акб зэднанi послiдовно. Система працюэ тiльки на освiтлення будинку.
     
    Останнє редагування модератором: 16 чер 2016
    Энки подобається це.
  9. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    А сколько у Вас панелей солнечных? (лень тему перечитывать)
     
  10. проБагги

    проБагги Бригадир

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    177
    Пока 250W
     

Поділитися цією сторінкою