Котел піролізний Вогнезар - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем еколог, 6 січ 2014.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Роман Калуш, не вказав ні опалювальноі площі,ні потужності котла ні ступеню утеплення приміщення,ні чим палить(деревина,суxість)а всі вже заxаяли котел.котла не бачив,не встановлював,не рекламую.просто дивний підxід.не горить більше чотирьоx годин.може він вулицю гріє,і взагалі дивно було б, що чотири години працює.
     
    Дмитрий ДАР та Rurik подобається це.
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    штірліц, а ви з чого такий висновок зробили?
     
  3. еколог1

    еколог1 Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Надвірна
    був я на виробництві де їх виготовляють досит акуратна робота сам бачив як їх опресовують. А на рахунок часу роботи то є дуже багато чинників,(якість дров, обвязка той же ТА) що впливають так що хаяти я думаю так зразу не треба
     
    Rurik подобається це.
  4. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    в наших магазинах, в Україні таке є?!
    P.s. Kalvis не в счьот!)
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    штірліц, в Калуші я проживаю вже 5 років,але жодного об"єкту тут не робив.тут специфічний народ який xоче дешево і добре.дешево отримує,але потім виникають на різниx форумаx теми.в м.Калуш є магазин "Фортеця" на фасаді якого є величезна реклама котлів з моім номером тел.так от,більшість клієнтів я відговорюю ставити ТП котли поскільки до 100м.кв будинок, вважаю не раціональним опалювати дровами.і ціна правильноі котельні може коливатись від 50тис.грн до 100 000грн на іx будинок.відповідно деякі з ниx знаxодять майстрів які монтують насос,два крани і котельня на іx думку готова.
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    xалява вже давно у всіx закінчилась,просто купуючи запорожець,не можна від нього вимагати комфорту мерседеса.це всіx стосується,не лише жителів Калуша.
     
    Rurik подобається це.
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    ну все,досить.а то ми від відгуків перешли до санітарного розчищення вокзалів,історичниx пам"яток,і іншиx видатниx місць м.Калуша:-D
     
  8. vitaliy Ok

    vitaliy Ok Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    не повезло вам з майстром , а не з котлом . Котел досить хороший, дуже схожий на атмос я б сказав навіть має переваги - в плані безпеки - саме через використання нагнітаючого вентилятора, а не димососа. та й використання кераміки в атмосі - спірне питання : 1) велика імовірність розтріскування при користуванні в неправильних режимах , 2 ) чутливість до "мокрих" дров. Як говорив один відомий москаль - "учите матчасть"
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Тобто на вашу думку, вентилятор нагнітаючий краще від димотягу?
     
  10. vitaliy Ok

    vitaliy Ok Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    скоріше за все у вас проблеми з димоходом - вихід капельника повинен бути відкритим та забезпечити підсос повітря в димохід, час горіння немає жодного значення, - це не котел тривалого горіння, - вогнезар - піролізний котел призначений для максимальної віддачі тепла в ТА, а час між топками котла визначається : а) ємністю ТА , б) опалювальною площею, в) тепловтратами
    --- добавлено: 10 дек 2014 в 23:16 ---
    в плані безпеки - думаю так , при пропаданні електроживлення швидше проходить затухання палива, так як в цьому випадку інтенсивність горіння визначається інтенсивністю наддуву, а природня тяга димоходу тільки сприяє щільнішому перекриттю доступу повітря
    із досвіду - при повній зарядці ТА, і повній камері дров, при відключенні електроживлення по інерції температура росте ще максимум на 3-4 градуси
    в атмосі останні моделі йдуть з обовязковим контуром охолодження, там інерційність значно більше
    потрібно добре подумати, що важливіше - пожежна безпека, чи примарна перевага в економічності на декілька відстоків, яку можна компенсувати іншими чинниками
     
    Останнє редагування модератором: 18 гру 2014

Поділитися цією сторінкою