Бурение скважины - общие вопросы

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем игорь1980рыбак, 5 січ 2014.

  1. Бурмастер

    Бурмастер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Мариуполь
    Я имею ввиду бурение с промывкой колонковым способом, то есть керновое.
    Гидробурение-что это обозначает я не знаю...
     
  2. арсеній

    арсеній Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Доброго дня всім. Будь ласка,підкажіть мені хто знає, де в Україні можна придбати полімерну сітку галунного плетіння П56 для фільра на свердловину. Буду дуже вдячний всім за відповіді.
     
  3. Бурмастер

    Бурмастер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Мариуполь
    Можно поинтересоваться зачем именно полимерная нужна?
     
  4. арсеній

    арсеній Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    В основному тому що набагато дешевше від нержавійки,по друге до синтетики не причіпаються мікрочастинки тобто тривалість використання скважини зростає.
     
    Останнє редагування: 2 бер 2016
  5. Бурмастер

    Бурмастер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Мариуполь
    Так , в деяких випадках хімічний склад води сприяє прискореної кольматации , але полімерна сітка теж їй схильна - в будь-якому випадку потрібна якісна обсипання , ось до чого я ! А фільтри з поліпропіленовим напиленням використовуєте ?
     
  6. арсеній

    арсеній Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Я ще не бурив хочу почати. Нарахунок напилення незнаю як воно поведеться при обсадці(чи не пошкодиться).А ви які філтри використовуєте може щось підскажете?
     
  7. Бурмастер

    Бурмастер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Мариуполь
    Тоді треба починати зі з'ясування геології району , а потім підбирати інструмент і матеріали ...
    Ви звідки ?
     
  8. авк76

    авк76 Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    Киев
    Совершенно верно... + по полученной информации выбрать способ бурения. Под абиссинку полимерная сетка не подходит, под УКБ - подходит, а под бурение с промывкой - наверно нет (или в зависимости от грунтов). Фильтр получится дешевле, но подмотку под сетку нужно делать чаще.
     
  9. арсеній

    арсеній Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Я з Львівської області.Грунти в нас основному глина,мергель,пісок і пливуни.Хочу бурити за допомогою малогабаритної бурової під 125 трубу.
     
  10. Бурмастер

    Бурмастер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Мариуполь
    Технічно ніяких особливих проблем немає , але треба чітко уявляти собі технологію буріння . Найпростіший варіант найняти на перших порах місцевого бурового майстра , можна пенсіонера - цим ви зекономити собі багато часу , грошей і нервів ! :)
     

Поділитися цією сторінкою