Яку пральну машину купити?

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Богдан 77, 4 січ 2014.

  1. Staratel

    Staratel Майстер

    Повідомлення:
    248
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Украина
    А как меняли-сами?
     
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Ні, майстра викликали, не знали причину поломки, а лізти самому не хтілося та й часу не було. Але його можна замінити самому - там немає нічого складного. Десь наче є тема на форумі про заміну ТЕНу.
     
  3. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Холодильник Атлант не плохой, я себе брал двухкамерный с 2 компрессорами. У брата такой же-матушка тоже себе Атлант взяла
    --- добавлено: 19 фев 2014 в 10:53 ---
    А какая Индезит по номеру??
     
    Останнє редагування модератором: 27 лют 2014
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    У меня Индезит-W-81:Hi:
     
    Останнє редагування модератором: 27 лют 2014
  5. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Про холодильник. Здумав - а скільки ж нашому ДЕУ FR-330. Дивимось на нього ще як ніби недавно куплений. "Но фрост" - тоді ще якось народ з оглядкою на це дивився (думав ладно попробуємо - зараз не уявляю як холодильник чи морозилка може бути без цієї функції), дизайн класний, працює нормально. Дивлячись на оте "без інею" жінка заявила, щоб нова морозилка була куплена теж з цим прибамбасом. Але про це потім. Найшов інструкцію та гарантійний талон - виявилось, що він був куплений ще в серпні 2007-го. Але зразу ж був куплений захист "Бар'єр". Коли варю інвертором то відключати ні холодильник ні морозилки не морочусь. Так що хто знає, що вибирати, який "бренд". Морозилка "Індезіт" - буде влітку 4 роки. Був прикол поза той рік, ще була гарантія. І в саму спеку щось її приклинило - запускається і глохне. Забита м'ясом. Давай перевантажувати в резервну німецьку беушну. А попало на свято, вихідні довгі - Конституція. Сервіс центр не працює. Бігом за газету з оголошеннями - а там славні хлопці: В нас вихідних немає - це компресор, ваша штука і ми через хвилин 40 у Вас. Та думаю заждіть. Гарантії все таки ще півтора роки. Діждався кінця вихідних, дзвоню - відповідає милозвучно дівчина. Кажу так і так. А вона:"Понимаєте ли - это модель "без инея", она должна периодически отдыхать. Она у Вас отдыхает раз в полгода?" Я в шоці - мовляв ну відключається ж сама і т.д. А та знову: " Давайте так - она у Вас отдохнет с полсуток и Вы затем позвоните - будем решать". Ну думаю набрали овечок-блонд. І що б ви думали "отдохнула" і до сих пір без проблем. Правда я даю їй раз в "полгода отдыхать". Ну а висновок - у Індезіта таки сервісцентр є і він працює.
     
  6. superivan

    superivan Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Машинку Вирпул, холодильник Либхер- и будет Вам счастье, проверено на своем опыте
     
  7. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    та да,счастья много будет.
     
  8. Нюша1983

    Нюша1983 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    У меня LG, классная машинка.
     

Поділитися цією сторінкою