Котел Данко, автоматика евросит 630 несоответствие температуры и работы горелки

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем Pain, 29 гру 2013.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    При постійній циркуляції буде падіння температури після відключення пальника.
     
  2. Pain

    Pain Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    в общем общими усилиями пришли к выводу утепляться?!!! еще такой вопрос - положение ручки 3, на котле 45 градусов - заметил что под правым задним углом на полу мокреет а на котле появляються капли. Добавляю на 4 -5 мокрота исчезает. Это конденсат образуется или теплообменник потек?(при повышении температуры за счет расширения металла возможное отверстие пропадает и прекращается течь - предпологаемое решение почему нет мокроты на 4 или 5)
     
  3. Pain

    Pain Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Что вы имели ввиду "после утепления" ? Дом еще не утеплен! утепляться буду уже по теплому! я переживаю сечас конденсат это или теплообменник потек?
     
  4. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    ШановнийPain, прошу відповісти на таке питання.
    Наскільки тихо працює така автоматика як у вас, чи комфортним буде перебування людей на кухні де встановлений котел з такою автоматикою як у вашому?
    Запитую тому, що газовики ставлять вимогу, розмістити котел згідно проекту. А в мому варіанті це кухня.
    До тепер користувався Рівнетерв 32, який змонтований у підвалі. В мому старому котлі автоматика простіша і працює дуже гучно. А саме при розпалі пальників йде звук подібний на міні вибух. От я й цікавлюсь чи є в природі підлогові котли які працюють так тихо, як настінні.
     
  5. Pain

    Pain Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    guffi
    звук похожий на зврыв есть и в этой автоматике, но я не скажу что он прям такой громкий. В принципе эта автоматика только первое время немного доставляла дискомфорта, а потом наверное просто привыкли. Сам котел тоже немного гудит - в этом ничего страшного не вижу. Срабатывание клапана при отключении слышно хорошо - и это я считаю плюсом. При привыкании к работе данной автоматике по звуку уже определяю что сработал клапан и котел потух. Обеденный стол от котла стоит в 2 метрах - при работе котла голос повышать не приходится при разговоре, единственное немного добавляю звук на телевизоре, т.к. шум немного подавляет звук в телевизоре.
    Но автоматикой не особо доволен - толи из-за того что пыльно в комнате(ремонт) толи изза грязного газа - за сезон пришлось 2 раза вынимать её из котла и продувать. По другому не мог включить, сразу гасла пилотная горелка после отпускания кнопки!
     
    guffi подобається це.
  6. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Потрібна допомога. Тухне пальник котла Данко автоматика євросіт, у чому може бути проблема?
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Викличте газовика. Він знає що почухать, де подмухать, що куди підігнуть. А нє, то самі подивіться, візуальним оглядом.
     
    Владимир В подобається це.
  8. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    983
    Симпатії:
    1.725
    Адреса:
    Ирпень
    В першу чергу "почухать" термопару ... 90% причина ... буває і "мусор" в трубі подачі газу
    на пальник ... якось "знайшлось" павутиння біля самої форсунки ... як воно туди попало х.з.,
    але після літнього простою все буває ... :)!
     
    Энки подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    В селі парапетник згасав, бо протягом зовні задувало. Три кінчика в труби поміняли, поки підійшло.
     
    Владимир В подобається це.
  10. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Дякую всим за небайдужість проблема вирішена. Розібрав, перечистив контакти, більш за все небуло контакта на датчик тяги.
     

Поділитися цією сторінкою