Фотоапарат для дочки 15 лет

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем ох сергей, 27 гру 2013.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я, когда был подростком, то, на пачку бромной матовой 18х36 бумаги, две недели бутылки собирал, пол-дня мыл их в ванной, в четыре ходки на стеклотару сдавал. Фотоаппарат Вилия, увеличитель Ленинград - для подростка самое то. :vo::-D
     
    А.М. та Andrii_M подобається це.
  2. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Просто я назвал технику съемки. Я про свои предпочтения потому написал, что они на мои рекомендации не влияют. Дети любят длинные объективы, кроме одаренных. Те снимают обычно на любимых фокусах. Я согласен с тем, что продвинутая зеркалка - это очень хорошо, но я пишу съемке до до того. И, по-моему, при близких ценах, суперзум предпочтительнее просто мыльницы. :)
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    колись, в епоху мого "доцифрового" досвіду, я був впевнений, що куплю цифровик з великим зумом і в мене буде все!:)
    Дуже розчарувався, коли усвідомив (після покупки цифровичка), що я марно переніс свій досвід-сподівання в плані можливостей апарату з плівкових фотоапаратів на цифрові. Все добре в цифрових, але є суттєвий недолік - нема можливості регулювати глибину різкості. Вона статична.:(
    Нема ірисової діафрагми в об'єктиві - вважай апарат "мильничка", зі всіма мільйонами пікселів і десятками зумів.
    Тому не варта "ламати списи", купуйте те, що на вигляд сподобалося.. Це, звичайно, моя власна думка..
     
    Andrii_M та AMaster подобається це.
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    По поводу зеркалок согласен хочется, но реально смысл выкладывать около от 4 тыс, за фотик который основное время лежит на полке. Купил я кстате тоже л820, не в восторге. Но реально меня полностью устраивает. Вполне достаточно простой мыльницы за тыс гривен, а старание направить на изучение фотошопа и.т.д. Что у меня никак руки не доходят (это я свою лень так объясняю)
    Вот жук к примеру, правда я своей тенью его прикрыл, было бы освещение правильное
    Жук.jpg
    DSCN1726.JPG
     
    Andrii_M подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    також потрібно, але фотошоп - не панацея, скоріше "костилі". Ракурс фотошопом не зміниш, якщо бракує динамічного діапазону - фотошопом не добавиш, деталі то загублені ще на матриці..
     
  6. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Так то оно так, но разговор идет о покупке ребенку. Будет практика, возможно проявится талант. То нужно развивать... Тут кстате кто то фото фундамента выкладывал, фундамент так себе, а вот фотоаппарат
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Andrii_M, Бригадир, Энки та ще 1-му подобається це.
  7. AMaster

    AMaster Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    14

    Вот именно, все то, что описали Вы .. я и кручу ручками.. и просто получаю наслаждение..
    пробачте мені будь ласка.. за мою російську..
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    пощастило з погодою - важкі хмари, апарат "витягнув" все в середній тон. Воля до життя.jpg
    Воля до життя корекція.jpg
    ну ось подібний ефект після простого підсилення насиченості, щось подібне спостерігається на фото фундаменту, можливо такий режим є в налаштуваннях фотоапарату. Це не верх технологій, а додаткова опція (на гурмана).

    Ось приклад такого налаштування: режим "захід Сонця" :
    Гребу ).jpg
     
    Останнє редагування: 6 кві 2014
    Andrii_M та alexduc подобається це.
  9. AMaster

    AMaster Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    14
    а я очень море люблю :)
    [​IMG]
     
    Andrii_M та alexduc подобається це.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Я тут згадував про глибину різкості, Ось фото, де глибина різкості сильно впливає на виразність фото. Тут би потрібна була мінімальна глибина різкості, що на фото ніби вдалося: концентрація на візерунку фіранки (ніби краса форми), а переноситься на розмитий фон (:)).. глибина різкості.jpg
    мильничкою важкувато налаштувати фокус зображення так, щоб можна було "розмити" потрібні деталі на фото.
     

Поділитися цією сторінкою