Еміграція на ПМЖ в країну де зеки в тюрмах

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем mijki, 17 гру 2013.

1. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.298
    Симпатії:
    9.445
    Адреса:
    Трускавець
    Останні події по зливу України в пряме боргове рабство Московії наштовхують на роздуми щодо емміграції ... економіці скоро каюк , поліцейськофашистська диктатура вимальовується , дуже темні перспективи ...
    Хотілося б подумати над варіантами ... та цікава ваша думка , в кожного певне є знайомі або знайомі знайомих і тд. які б пролили більше світла на данне питання .
    Звичайно без продажу нерухомості для старту там не обійтися , це зрозуміло ...
    Польща... ну що сказатии , цікава , мову знаю маю знайомих , близько , це з плюсів ... з мінусів ... поляки наших не дуже переносять , не так критично як москалів але не те , не те ...
    Чехія . Там з цим набагато краще , той самий плюс з мовою ну і територіально як до Києва, недалеко. Але щось там помоєму пмж-шникам останнім часом чув життя ускладнили ...
    Німецькомовні країни . Мало інформації по легалізації з ПМЖ. Мова не проблема .
    Нова Зеландія та Австралія - те саме , +англійську треба б підтягнути було б трохи ... по ПМЖ таке саме нуль інфи...
    Канада , французську вчити не буду. То 100% . Отже залишається та нормальна-англомовна частина ... Як там з ПМЖ хто в курсі ?
    США та РФ мене особисто не цікавлять та це не означає що обговорювати не треба. )))
    Словенія Хорватія - тут хтось на форумі писав що типу хороший варіант . Вдкриваєш на 10000 євро фірму і отримуєш ПМЖ то правда ?
    Іспанія Португалія - цікавлять теж.
    Ну і взагалі , давайте обговоримо тему , в кого які пропозиції думки , варіанти , можливості та інфа по коштах ? Ділимося .
    Працевлаштування ... та що там говорити - тут перебирати не прийдеться то зрозуміло )))

Останнє редагування: 17 гру 2013
  2. Мирослав

Мирослав Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.156
    Симпатії:
    4.193
    Адреса:
    м. Ужгород
    mijki, воно при бажанні втікнути знайдете куди ... Робочу візу в Польщі чи Чехії поки зробити не проблема, а далі вже вирішують питання ПМЖ. Це, до речі, актуально в більшості європейських країн.
    А в Латвії взагалі ... Купуєте квартиру в Ризі - маєте громадянство. Мову при бажанні вивчите, та й російськомовних там чи не половина. І Росію там дуже не люблять.
    От тільки якщо не поміняєте лексику - з любої країни швидко викинуть.

А я залишусь тут - якщо всі втікнуть, що ж залишиться з України?

Tehnik-san, Ahfyrtyintqy, Sergey_M та ще 1-му подобається це.
  3. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.298
    Симпатії:
    9.445
    Адреса:
    Трускавець
    Мирослав

Поки що не чумуданах не сидю , але грунт тре прозондувати ... А лексикон в мене насправді в реалі набагато спокійніщий , це тут просто троллі, яких не - банять... виводять на такі підвищені оберти ...:-D

По робочих візах то цікаво ... Не в курсі поконкретніще що та як ? Мені напевне важко буде таку візу зробити бо я нажаль не володію ніякою екзотичною профессією ... то ж варіант з купівлею житла більш подобається ... А де ще крім прибалтики ( західніще ) купівля житла означає видачу прав на ПМП ? Ну і варіант з відкриттям бізнесу ( як прикриття для ПМП ) теж цікавить , ну щоб не дуже велика мінімальна сумма інвестиції вимагалась ... ?

4. Мирослав

Мирослав Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.156
    Симпатії:
    4.193
    Адреса:
    м. Ужгород
    Не знаю такого.

У більшості країн Європи треба мати ценз платника податків (5-10 років), щоб просто претендувати на ПМЖ.

Може хіба фіктивний шлюб? :-D

5. andrij64

andrij64 Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.941
    Симпатії:
    5.156
    Адреса:
    Стебник
    В Польщу-без проблем, а от Чехія перестала давати робочі візи вже давненько.

Чув, що в Іспанії так можна.

mijki подобається це.
  6. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.298
    Симпатії:
    9.445
    Адреса:
    Трускавець
    Цікаво... але тоді треба мову їхню складнючу вчити... не дуже охота , або поселятися десь поближче до узбережжя де по англійськи та німецьки всі говорять ...

Що ще цікавого про варіант з Іспаньйолою відомо ?
    --- добавлено: 18 дек 2013 в 00:30 ---

фіктивний шлюб та липові паспорти - давай залишимо на закуско ...:-DroflSPR

Останнє редагування модератором: 25 гру 2013
  7. andrij64

andrij64 Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.941
    Симпатії:
    5.156
    Адреса:
    Стебник
    ТА всіх ньюансів наразі не знаю, але казали мені таке знайомі.
    --- добавлено: 18 дек 2013 в 00:33 ---
    Щоб не заморочуватись з мовою- тоді тільки ваша улюблена Росія.:-D
    --- добавлено: 18 дек 2013 в 00:35 ---
    Ну, можна і не фіктивний.O=-:-D

Останнє редагування модератором: 25 гру 2013
  8. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.298
    Симпатії:
    9.445
    Адреса:
    Трускавець
    Варіант з фіктивним шлюбом не підходить , московія теж не підходить . Варіанти з відсутністю збереження гідності , напівкримінальними схемами та мракобісні країни поки що не обговорюватимемо ок ? .;-)

Дуже манить чомусь Канада. От тільки що в інтернеті прочитав - оформлення документів на подачу ( для родини ) від 1500 до 3500 уо. А ще якісь програми по навчанню+роботі хвалять дуже ...:-[

9. Мастер ЭВН

Мастер ЭВН Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.261
    Симпатії:
    4.300
    Адреса:
    Германия
    Покупка жилья в Испании не дает права на вид на жительство. Но на 6 месяцев в году виза обеспечена. Нужно искать официального работодателя. Тогда все шансs есть.

mijki подобається це.
  10. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.298
    Симпатії:
    9.445
    Адреса:
    Трускавець
    А як там з відкриттям ПП, приватного підприємця або фірмочки . Свій маленький бізнес, можна просто на папері з роботою найманцем ( будівництво, харчування ітд ) а можна реальний . ? Дають ці документи право на ПМЖ і скільки коштують ?

Поділитися цією сторінкою