Огнебиозащита кровельных конструкций

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Vyjko, 1 гру 2013.

?

Нужно ли защищать древесину, ваше личное мнение

  1. да

    17 голосів
    85,0%
  2. нет

    1 голосів
    5,0%
  3. да но слишком дорого

    2 голосів
    10,0%
  1. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Ці фото для прикладу, в мене новобудова в стилі "Шале".До речі ви не розглядали для своєї новобудови цей стиль .
     
  2. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Ні нерозглядав, просто типовий план невеликого будиночку 9х9 на більше поки нема грошей.
    Тепер по темі вам потрібен тільки біозахист чи комбінований вогнебіозахист???
    Комбінований вогнебіозахист в житловому приміщення невдастся зробити з 100% ефективністю, але достанньою ефективністю від короткого замикання, там кинутої сигарети, гри зажигалкою, неспасе від паяльної лампи і облиття бензином, ну чи розкладання серед хати багаття бо комусь захотілось швиденько шашличків)))))))))))
     
  3. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko,
    це недорого,екологічно,просто,для вас доступно для вашого закладеного бюджету.

    Мені потрібно комбінований вогнебіозахист для житлового . Біозахист для зовні.
     
  4. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    нікола, на Зовні ви будете чимось зверху деревину покривати??? наприклад лаками морілками???
     
  5. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Лак на водній основі внутрішній обробіток.Крокви,стояки,лежаки-сосна.Зашиватись буде смерековою доскою,вагонкою.
     
  6. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko, Доброго вечора.Мені буде потрібна ваша продукція для захисту дер.
     
  7. Eliui

    Eliui Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    2
    Доброго всім дня.
    Будую будинка з газобетону і прийша черга для покрівлі. Крокви (дерев*яну частину покрівлі) хочу обробити вогнебіозахистом, але поки що не знаю яким. Дайте поради, що краще використати.
     
  8. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Eliui, Доброго дня краще використати мої препарати які я роблю)))))), але якщо вам накладно з всілякими там пересилками, то тоді йдете в любий супермаркет будівельний, і вибираєте те що вам потрібно, бо зараз тих препаратів розвелось море, чесно кажучи навіть не знаю, що вам порадити з препаратів бо не вивчаю ті препарати і не користувався ними, тому не можу радити те в чому невпевнений.
    Суто для вас можу дати декілька порад, якщо ви вже купили пиломатеріали то обробіть їх поки вони ще в штабелі один раз, а після монтування криші обробіть повторно, наприклад садовим оприскувачем, така обробка практично на сто відсотків захистить вас від грибків, та різних видів точильників.
     
  9. Eliui

    Eliui Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    2
    А що саме ви робите? Який склад і механізм дії? Вартість? Пересилка? Можна відповісти тут або на [email protected]
     
  10. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Eliui, Пан "Вуйко"хорший спеціаліст в даній галузі деревозахисту ,рекомендую.
    \
     

Поділитися цією сторінкою